Rozrywka i wypoczynek » Sport

SPOTKANIE PROJEKTOWE ANTIDOPING GREEN SEAL W CHORWACJI

SPOTKANIE PROJEKTOWE ANTIDOPING GREEN SEAL W CHORWACJI
Zobacz więcej zdjęć »
Przedstawiciele Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji we wrześniu uczestniczyli w kolejnym spotkanie w ramach projektu Anti Doping Green Seal. Projekt ma na celu pogłębienie świadomości negatywnych skutków dopingu w sporcie. Główną grupą docelową są dzieci i młodzież uprawiająca sport rekreacyjnie.

Konferencja odbyło się w Chorwacji, w mieście Rijeka, gospodarzem spotkania był Riječki Sportski Savez. Podczas posiedzenia omówione zostały plany związane z działaniami informacyjnymi. Głównym tematem dyskusji był Kodeks Etyczny, dzięki któremu partnerzy będą mogli stworzyć europejską sieć organizacji sportowych, które w swojej działalności wykluczają stosowanie substancji niedozwolonych. Dodatkowo zostały omówione warunki i możliwości budowania takiej sieci. Spotkanie kończące projekt odbędzie się w Madrycie w dniach 11-13 grudnia br. Partnerzy projektu: Agencia Española de Protección de la Salud en el Deporte Zajednica sportskih udruga grada Rijeke "Riječki sportski savez" Fondazione Giovanni Paolo II per lo Sport Parent Community Sports Trust Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji

Kontakt:

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie

Dział Public Relations

Patrycja Jaksim

pjaksimm@sportinstytut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »