Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Spotkanie z czworonogami w Galerii Sfera

Spotkanie z czworonogami w Galerii Sfera
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnią sobotę listopada dzieci i rodzice będą mogli uczestniczyć w Psiej Edukacji w Galerii Sfera. Terapeuci z fundacji Forget-me-not doradzą, jak opiekować się czworonożnym domownikiem. Przyjacielsko nastawione zwierzaki będą czekały natomiast, by je pogłaskać i się z nimi pobawić.

Comiesięczne sobotnie spotkania z przedstawicielami fundacji Forget-me-not i ich pupilami to już tradycja. Skierowane są one do dzieci i rodziców, którzy mają w domu psy lub myślą o kupnie zwierzaka. Podczas zajęć można dowiedzieć się, jak prawidłowo karmić i pielęgnować czworonoga oraz jak go wychowywać, by był mądrym i lojalnym przyjacielem. Terapeuci zaprezentują programy „Bezpieczny pies - bezpieczne dziecko" oraz „Pies domownik - pies przyjaciel".

Ważnym punktem Psiej Edukacji będzie spotkanie z przedstawicielami bielskiego schroniska. Opowiedzą oni o swojej pracy, o zwierzętach, którymi się opiekują, a także udzielą wyczerpujących informacji na temat adopcji psa. Podczas gdy rodzice będą słuchali uwag terapeutów i dzielili się swoimi wątpliwościami, dzieci wezmą udział w zabawach z czworonogami.

Akcja odbędzie się 29 listopada w Galerii II w godzinach od 10:00 do 20:00. Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »