Kultura, sztuka » Muzyka

Spotkanie z Markiem Piekarczykiem i koncert TSA

Spotkanie z Markiem Piekarczykiem i koncert TSA
Zobacz więcej zdjęć »
21 grudnia o godzinie 16:00 w Księgarni Matras w Galerii Sfera Marek Piekarczyk będzie podpisywał książkę „Zwierzenia kontestatora”. W tym samym dniu w Klubie Klimat odbędzie koncert legendy polskiego heavy metalu – zespołu TSA.

Zwierzenia kontestatora

W listopadzie tego roku w księgarniach pojawiła się książka - wywiad rzeka Leszka Gnoińskiego z Markiem Piekarczykiem. Muzyk dał się w niej poznać jako osoba bezkompromisowa, uczciwa i totalnie szczera. Opowiada o historii TSA, przygodzie z Voice of Poland oraz o tym, co w jego życiu jest najważniejsze. 21 grudnia w Księgarni Matras w Galerii Sfera wokalista spotka się z czytelnikami i będzie podpisywał książki.

TSA na scenie

Wieczorem w Klubie Klimat wystąpi zespół Marka Piekarczyka - TSA. To jedna z najważniejszych polskich grup heavymetalowych. Muzycy w latach 80-tych zdobywali rockowe listy przebojów takimi utworami jak „Mass Media", „Heavy Metal World" czy „Maratończyk". Po przerwaniu działalności na scenę wrócili w latach 90-tych i od tej pory grają dla kolejnego pokolenia fanów ciężkiego brzmienia.

Bilety można nabyć m.in. w Klubie Klimat oraz w Punkcie Info w Galerii Sfera.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »