Dom » Budownictwo

Sprawdź mieszkanie przez Internet

Sprawdź mieszkanie przez Internet
Zobacz więcej zdjęć »
11 maja rozpoczynają się internetowe targi nieruchomości organizowane przez Agorę. Dzięki swojej wirtualnej formie będą mogły trwać cały tydzień, a darmowy wstęp na nie otrzyma każdy internauta.

Na targach zaprezentują swoje oferty najlepsi deweloperzy budujący w Warszawie oraz we Wrocławiu – między innymi szwedzka firma Reinhold, która przygotowała dla swoich klientów miłą i kosztowną niespodziankę.

Pomysł umieszczenia stoisk targowych w Internecie zamiast w świecie rzeczywistym wydaje się być całkiem interesujący. Nieograniczona czasem ani odległością dostępność to chyba jego największa zaleta, gdyż z ofertą każdego dewelopera może zapoznać się każdy internauta. Jednak to nie wszystko. Na stronie targów umieszczona będzie zakładka zawierająca analizy sytuacji rynkowej, informatory dla kupujących oraz informacje o dostępnych na rynku kredytach mieszkaniowych. Kolejna zakładka prowadzić będzie do prezentacji interesującej nas dzielnicy, pod którą znajdzie się pełna lista wystawców oferujących mieszkania w danej okolicy.

Następny poziom to stoisko dewelopera. To tu prezentowana będzie jego pełna oferta, a więc same mieszkania oraz artykuły opisujące poszczególne lokalizacje. Brakować może jedynie bezpośredniego kontaktu z konsultantem, ale i na to jest sposób.

 

Czat, czat i telefony

Aby umożliwić deweloperom dobrą komunikację z potencjalnymi klientami, organizator targów udostępni im specjalny czat. Reinhold zdecydował się nawet na dwa: na forum będzie można zadawać pytania nie tylko sprzedawcy, ale i architektowi wnętrz. Rozwiązanie takie pozwala na lepsze zapoznanie się z ofertą nie tylko pytającemu, ale także tym wszystkim zainteresowanym, którzy sami pytania nie zadali.

Bardziej dociekliwi mogą oczywiście zwrócić się do konsultanta telefonicznie, a następnie umówić się na bezpośrednią, indywidualną prezentację mieszkania. I znowu Reinhold oddaje do dyspozycji klientów swojego architekta wnętrz. Dzięki jego podpowiedziom klient znacznie łatwiej może ocenić nie tylko atrakcyjność oraz funkcjonalność lokalu, ale i łączne koszty jego wyposażenia. Wstępne konsultacje tego typu pomagają podjąć najkorzystniejszą decyzję – dają bowiem wizję miejsca, w którym spędzimy wiele kolejnych lat.

Prezent za 12 tysięcy

Spośród wielu atrakcyjnych ofert prezentowanych na internetowych targach nieruchomości na szczególną uwagę zasługują dwa projekty o szwedzkim standardzie wybudowane przez Reinholda. Oba zlokalizowane są w bardzo atrakcyjnych częściach Wrocławia: zarówno osiedle willi miejskich przy ulicy Karpackiej na Muchoborze jak i przestronny apartamentowiec przy Terenowej na Wojszycach to prawdziwe oazy spokoju. Do każdego z mieszkań w obu tych lokalizacjach deweloper proponuje bezpłatne konsultacje architekta wnętrz, ale na nabywców apartamentów przy Terenowej czeka nie lada gratka: wart 12 tysięcy złotych projekt zagospodarowania przestrzennego wnętrza wraz z nadzorem projektanta.

Dwa osiemdziesięciometrowe mieszkania, o których mowa, dają niesamowite możliwości adaptacyjne – mówi Agata Łysiak, projektant firmy Reinhold. – Są niezwykle jasne, a ogromne, drewniane okna w kolorze złotego dębu w połączeniu z pięknymi, drewnianymi drzwiami tworzą bardzo przytulny, pozytywny klimat. Te mieszkania aż proszą się o niekonwencjonalne rozwiązania, a sprzyjają im obecne tam filary. To z pewnością miejsca dla osób ceniących klasyczną elegancję, ale szukających czegoś bardziej odpowiadającego ich nietuzinkowej osobowości. – kończy Agata Łysiak.

Takie i wiele innych atrakcji oferują więc internautom internetowe targi nieruchomości. Dzięki tej idei możemy porównać oferty różnych deweloperów bez wychodzenia z domu, bez żadnego pośpiechu i to w najbardziej dogodnej dla nas chwili. Wygodnie siedząc przy komputerze, jesteśmy w stanie wybrać najbardziej nas interesujące propozycje, a następnie umówić się na spotkanie na miejscu. Najlepiej z kimś kompetentnym, rzecz jasna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

happening

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »