Technologie » Komputery

Sprawdź skuteczność swojego programu antywirusowego

Sprawdź skuteczność swojego programu antywirusowego
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteś pewny, że Twój program antywirusowy jest skuteczny i zapewnia Ci szczelną ochronę przed zagrożeniami od których roi się w sieci? Od dziś możesz to sprawdzić. Pomoże Ci w tym eScan Anti-Virus Toolkit i to zupełnie za darmo.

Program nadaje nowy wymiar ochrony przed wirusami w sieci, ponieważ umożliwia przeprowadzenie testu online. Żeby sprawdzić czy Twój komputer jest bezpieczny nie musisz odinstalowywać dotychczas użytkowanego programu. Wystarczy wejść na stronę www.escanav.com.pl pobrać darmowy program i uruchomić go, a eScan Anti-Virus Toolkit zajmie się resztą. W mgnieniu oka przeskanuje Twój komputer i odnajdzie oraz usunie wszystkie wirusy, spyware, adware, dialery, a nawet keylogery. Wykryje również nowe zagrożenia, ponieważ pobiera aktualizacje baz danych wirusów z Internetu. Co więcej eScan może pracować z programami antywirusowymi innych producentów. Jego wysoka skuteczność i maksymalna szczelność potwierdzona jest licznymi certyfikatami jak chociażby ICSA Labs, czy Westcoast Labs. eScan otrzymał również najwyższe noty w niezależnych testach oprogramowań antywirusowych takich jak av-comparatives.org czy VB100.

Dystrybutorem eScan Anti-Virus Toolkit jest firma PRO-AV, lider wśród dostawców rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo IT. Więcej informacji na www.escanav.com.pl.

 

Zwiększ bezpieczeństwo Twojego komputera bez instalowania nowego programu
i wypróbuj
bezpłatnie eScan Anti-Virus Toolkit już dziś!

 

O eScan

eScan jest kompleksowym oprogramowaniem zabezpieczającym komputery stacjonarne notebooki
i laptopy z systemem Windows. Oferuje zaawansowane wykrywanie wszystkich typów wirusów.  Pakiet eScan Anti-Virus skierowany jest dla klientów indywidualnych i małych biur. W odróżnieniu od pozostałych programów antywirusowych posiada on wbudowaną zaporę ogniową we wszystkich swoich wersjach. Natomiast dla tych, którzy robią zakupy przez Internet i korzystają z konta bankowego on-line najlepszym wyborem będzie eScan Internet Security Suite. To zaawansowany program nowej generacji, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa komputera. Podobne produkty dostępne są w pakietach dla firm i dużych przedsiębiorstw. Ponadto do dyspozycji administratorów sieci dostępna jest konsola w języku polskim do centralnego zarządzania wszystkimi komputerami. Dodatkowo eScan proponuje zabezpieczenia dla serwerów pocztowych (MailScan).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

escan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »