Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Sprawdzona receptura w nowej odsłonie Emulsja Oilatum Baby dostępna już w aptekach

Sprawdzona receptura w nowej odsłonie Emulsja Oilatum Baby dostępna już w aptekach
Zobacz więcej zdjęć »
Emulsja Oilatum Soft jest dostępna w nowej odsłonie – zmienia się nie tylko jej opakowanie, ale również nazwa na Oilatum Baby. Produkt jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dziecka i może być stosowany już od 1.dnia życia.

„Emulsja Oilatum Baby powstała w trosce o potrzeby rodziców, którzy dbają o codzienną pielęgnację delikatnej skóry swoich dzieci. Nowa nazwa jeszcze silniej podkreśla fakt, że produkt jest przeznaczony dla dziecka"- mówi Katarzyna Bartczak, Brand Manager z firmy GlaxoSmithKline (GSK).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguEmulsja Oilatum Baby przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym skóry delikatnej. Emolienty zawarte w emulsji Oilatum Baby tworzą cienką warstwę ochronną na skórze, chroniąc ją przed wysuszeniem i podrażnieniami z zewnątrz. Ich prosta formuła, oparta na oleju mineralnym oraz niewielkiej ilości składników dodatkowych, minimalizuje ryzyko uczuleń i alergii. Produkt nie zawiera barwników, substancji zapachowych ani konserwantów.

Emulsja Oilatum Baby to 2 w 1 (myje i nawilża), dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego stosowania balsamów lub oliwek. Środek ma doskonałe właściwości myjące i pH neutralne dla skóry. Wystarczy już jedna nakrętka 15ml na kąpiel.

Dostępna w opakowaniach: 150 ml, 250 ml, 500 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 150 ml -27 zł, 250 ml - 40 zł, 500 ml - 75 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »