Firma » Biznes

Sprostaj różnym potrzebom pracowników

Karnet do kina czy na siłownię to dziś za mało, aby docenić dobrego pracownika. Pracodawca może tak dobrać pakiet świadczeń pozapłacowych, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Zadowolenie zatrudnionych przełoży się na sukces firmy.

Pracownik w dzisiejszych czasach pracuje coraz więcej i intensywniej. Życie w ciągłym stresie, brak czasu dla rodziny nie wpływa pozytywnie na jego zadowolenie. Aby efektywność pracownika była na stałym, wysokim poziomie każdy odpowiedzialny pracodawca powinien zadbać nie tylko o odpowiednie warunki pracy, ale także zapewnić możliwość spędzenia wolnego czasu w ulubiony przez pracownika sposób.

Rynek obfituje w oferty świadczeń pozapłacowych dla zatrudnionych. Firmy coraz chętniej podążają za trendami i otwierają się na rozwiązania dające swobodę wyboru. Realizują też politykę aktywnego wspierania pracowników w zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i osobistym. Pracodawcy nie tylko wspierają aktywność fizyczną np. dbają o zdrowie zatrudnionych, ale poszukują innych form motywujących zespół, jak programy promujące zdrowy tryb życia. Z pomocą może przyjść pakiet motywacyjny oparty na systemie kart przedpłaconych. Na rynku jest dostępne nowoczesne rozwiązanie - karta Ticket Sport&Culture® firmy Edenred, która wprowadziła to rozwiązanie jako pierwsza na rynek polski 1,5 roku temu.

Dla ducha i dla ciała
Wraz z karta Ticket Sport&Culture® zatrudniony skorzysta z najszerszej oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych, jak siłownia, fitness, joga, masaże itp., w Polsce i za granicą oraz uda się do wybranego przez siebie kina, teatru, filharmonii, na wystawę lub kupi bilety na koncert przez Internet. Ważnym atutem tej karty jest to, że pracownik ma możliwość spędzenia czasu wolnego wspólnie z bliskimi.
Co istotne, pracownik nie jest już ograniczony czasem wykorzystania świadczenia. Środki niewykorzystane w danym miesiącu nie przepadają. Pracodawca, udostępniając zatrudnionym osobom karty Ticket Sport&Culture®, ma pewność, że zadbał o ich potrzeby, nie narzucając formy aktywności. Nie ma już konieczności nagradzania jednych kosztem drugich.
Warto też wiedzieć, że firmy, które już oferują pracownikom świadczenie sportowe, mogą je uzupełnić o dodatkowe rozwiązanie w postaci świadczenia sportowo-kulturalnego. To także alternatywa dla osób, które dotychczas nie korzystały z proponowanego im świadczenia w formie abonamentowej karty sportowej, ponieważ sport to nie jest ich ulubiona forma spędzania wolnego czasu.

Pracownik filarem firmy
Pracodawca, decydując się na karty przedpłacone, powinien również zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści dla pracowników oferowane wraz z taką kartą. Są wśród nich: łatwość użytkowania, możliwość szybkiego sprawdzenia salda karty, a także dostęp do programu rabatowego. Firma Edenred oferuje użytkownikom kart zniżki świąteczne, całoroczne i codzienne oferty Groupon (rabaty nawet do 70%). Ponadto osoba otrzyma rabat, płacąc kartą lub okazując ją w wybranych punktach handlowo-usługowych.

Karta karcie nierówna
Wybierając karty przedpłacone, warto sprawdzić know-how oraz doświadczenie partnera. Ważna jest rzetelność i szybkość świadczonych usług, elastyczność w sprostaniu niestandardowym oczekiwaniom, serwis oraz łatwość użytkowania kart. Duże znaczenie ma nowoczesna technologia, umożliwiająca konfigurację pakietu świadczeń według indywidualnych upodobań, oraz ekspertyza prawnopodatkowa, a także doradztwo w zakresie danego świadczenia.

.................................................................................................................................................................

Edenred posiada 15-letnie doświadczenie na polskim rynku, dostarczając szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań i usług w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych w ramach ZFŚS lub innych źródeł finansowania działalności socjalnej. Edenred Polska oferuje produkty w dwóch kategoriach:
• świadczenia pracownicze:
   * dofinansowanie posiłków
   * podarunek z okazji świąt, jubileuszy, jako nagrody, zamiast paczek dla dzieci
   * dofinansowanie sportu i kultury
   * dofinansowanie wypoczynku pracowników lub ich dzieci;

• rozwiązania podnoszące wydajność w obszarach: motywacja i nagrody.

Edenred jest światowym liderem i ekspertem w świadczeniach pozapłacowych motywujących pracowników.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Edenred Polska Sp.
http://www.edenred.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »