Dom » Budownictwo

Sprzątanie miejsca pracy może wciągać – oto nowy odkurzacz STANLEY FATMAX®!

Sprzątanie miejsca pracy może wciągać – oto nowy odkurzacz  STANLEY FATMAX®!
Zobacz więcej zdjęć »
STANLEY FATMAX prezentuje najnowszy model odkurzacza warsztatowego do pracy na mokro i sucho. Moc ssania 954 l/min., zbiornik 7,5 l oraz wąż długi na 2,4 m z szeroką dyszą i końcówką do szczelin sprawiają, że sprzątanie miejsca pracy z suchych i mokrych zanieczyszczeń jest wygodne i szybkie!

STANLEY FATMAX® po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, prezentując nowy odkurzacz – model FMC795B. Opinie o jego wyjątkowych możliwościach nie są wyssane z palca! To nowoczesny, poręczny produkt o potężnej mocy. Służy do sprzątania zarówno suchych odpadków, jak i wody. Zapraszamy do wciągającej lektury!

 

Szybki i wściekły

STANLEY FATMAX® FMC795B to prawdziwy tytan pracy i demon szybkości – pochwalić się może mocą ssania 954 litrów na minutę! I nieważne, czy przycinałeś listwy lub płyty karton-gipsowe, montowałeś szafki w kuchni czy pękła Ci rura w łazience – dzięki osiągom tego odkurzacza sprzątniecie pyłu, wiórków i wszelkiego bałaganu, nawet mokrego, zajmie Ci pół minuty! Ponadto, jeśli Twój samochód wymaga gruntownego wyczyszczenia, z pomocą nowego odkurzacza STANLEY FATMAX® zrobisz to ekspresowo. Wygodna rękojeść urządzenia ułatwia jego przenoszenie, a pojemnik łatwo opróżnisz i zabezpieczysz trwałym zatrzaskiem.

 

Wszystko w porządku

Dobrego fachowca poznasz nie tylko po umiejętnościach, lecz także po tym, w jakim stanie zostawi po sobie miejsce pracy. Nowy odkurzacz STANLEY FATMAX® FMC795B o pojemności zbiornika 7,5 litra ułatwi wszystkim ludziom dobrej roboty szybkie uprzątnięcie wiórków, skrawków, opiłków, ścinek, zrzynek, a nawet śrub! Jest kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami 18 V STANLEY FATMAX®, a do zakamarków z łatwością dociera dzięki wężowi mierzącemu 2,4 metra. A po wszystkim rurę o szerokiej dyszy i końcówce do szczelin łatwo zwiniesz do pojemnego schowka w obudowie.

 

Tylko dla fachowców

Dla kogo przeznaczony jest nowy odkurzacz STANLEY FATMAX®? Zarówno dla profesjonalnych wykonawców prac budowlanych, właścicieli firm remontowych, jak i wszystkich fachowców, którzy cenią sobie wygodę użytkowania odkurzacza bezprzewodowego, długą pracę akumulatora i przede wszystkim – moc! Tam, gdzie inny odkurzacz dłużej nie pociągnie, z pomocą przybywa STANLEY FATMAX® FMC795B!

 

Zalety odkurzacza STANLEY FATMAX® FMC795B – podsumowanie:

·         moc ssania: 954 l/min

·         28 minut pracy akumulatora 4,0 Ah

·         7,5 l pojemności zbiornika

·         wąż o długości 2,4 m z szeroką dyszą i końcówką do szczelin

·         mobilność, manewrowość i łatwe opróżnianie

·         wygodna rękojeść i trwały zatrzask pojemnika

·         wbudowane schowki i magazynek na akcesoria – łatwość przechowywania

 

Odkurzacz STANLEY FATMAX® FMC795B dostępny jest w sprzedaży w cenie 399 PLN brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »