Dom » Nieruchomość

Sprzedaż inwestycji Nowy Grunwald rozpoczęta

Sprzedaż inwestycji Nowy Grunwald rozpoczęta
Zobacz więcej zdjęć »
Inwestor SJM Construction and Development Group wraz z Agencją Nieruchomości redNet24 rozpoczynają sprzedaż mieszkań nowej inwestycji zlokalizowanej w zachodniej części Poznania.

„Nowy Grunwald" będzie nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym, w którym oprócz atrakcyjnych, funkcjonalnych lokali, znajdą się również liczne lokale biurowe i handlowo-usługowe. Pierwszy etap projektu, w którym powstanie 128 mieszkań, deweloper planuje ukończyć na przełomie 2011 i 2012 roku.

Nowy Grunwald wybudowany zostanie przy ulicy Bułgarskiej 59/61. Lokalizacja ta umożliwia zarówno dobrą komunikację z centrum Poznania, jak i wszystkimi strategicznymi punktami miasta. W okolicy inwestycji znajduje się rozpoznawalny obiekt sportowy,  jakim jest stadion Lecha Poznań - jedna z aren piłkarskich wybranych na Euro 2012 oraz nowoczesna Atlas Arena. Mieszkańcy w okolicy znajdą także liczne tereny zielone - m.in. Ogród Botaniczny, Jezioro Rusałka, czy też Lasek Marceliński. Udogodnieniem z punktu widzenia przyszłych lokatorów jest także bliskie sąsiedztwo obiektów handlowo - usługowych oraz przychodni, szkół, bankomatów i innych ważnych miejsc, placówek i instytucji.

Dla SJM jako dewelopera bardzo ważny jest komfort przyszłych mieszkańców wybudowanych przez nas inwestycjach. Dlatego dla ich wygody zdecydowaliśmy się m.in. na montaż specjalnych ekranów na balkonach, które będą chroniły przed wiatrem, głośnymi dźwiękami, czy promieniami słonecznymi - mówi Hanna Piórkowska, Dyrektor Operacyjny SJM Apartments Sp. z o.o.

Inwestycja Nowy Grunwald będzie docelowo posiadać 668 lokali, 865 miejsc parkingowych w podziemnych garażach oraz sekcję biurowo-usługową. SJM proponuje klientom atrakcyjne mieszkania o powierzchni od 34 do 136 metrów kwadratowych, rozlokowane w czterech budynkach. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się już od 6000 złotych brutto.

Sprzedaż prowadzona będzie w biurze na terenie inwestycji Nowy Grunwald oraz wszystkich oddziałach redNet24 na terenie całego kraju - podaje Katarzyna Tworska z redNet24. W ramach porozumienia z SJM Group spółka redNet24, wchodząca w skład redNet Property Group, realizuje sprzedaż mieszkań inwestycji i prowadzi projekt z uwzględnieniem doradztwa marketingowego oraz projektowego.

Łączna powierzchnia całej inwestycji wyniesie ponad 51 tysięcy mkw. Generalnym wykonawcą jest firma KARMAR obecna na polskim rynku od 1991 roku, natomiast projekt został przygotowany przez renomowane poznańskie studio architektoniczne Państwa Ewy i Stanisława Sipińskich. Więcej informacji na temat inwestycji Nowy Grunwald można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.sjmgroup.pl oraz www.nowygrunwald.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »