Firma » Reklama

Srebrne Fresh Studio

Srebrne Fresh Studio
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja Fresh Studio, znana m.in. z kreacji wprowadzanych na polski rynek marek Cote D'or i Carte Noire, zdobyła srebrną nagrodę podczas ostatniej edycji Polskiego Konkursu Reklamy. Jest to jednocześnie najwyższe wyróżnienie w kategorii Marketing Miejsc.

Nagrodę przyznano za kampanię „Brat PIT w Warszawie", która została zrealizowana na zlecenie Stołecznego Urzędu Miasta. Statuetki w tej kategorii przyznawane były po raz pierwszy, co świadczy o zwiększającej się roli marketingu i promocji w bieżącej działalności samorządów. Konkurs został zorganizowany przez Klub Twórców Reklamy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kampania „Brat PIT" miała na celu przekonanie osób do płacenia podatku dochodowego w mieście w którym mieszkają i pracują (władze miasta szacują, że w Warszawie mieszka ok. 300 tys. osób, które rozliczają podatek poza stolicą). Agencja Fresh Studio była autorem koncepcji Brata PIT-a oraz stworzyła wszystkie materiały graficzne i multimedialne obejmujące outdoor, ulotki, komiks oraz film animowany.

Agencja reklamowa Fresh Studio istnieje od kwietnia 2002 roku. Zespół współtworzy grupa specjalistów od lat zajmujących się planowaniem i tworzeniem strategii oraz rozwiązań marketingowych. Z usług agencji skorzystały takie firmy jak: Kompania Piwowarska, Raben Group, Kraft Foods (Alpen Gold), Solaris, Chata Polska, Kreisel, Warta Glass.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wellington PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »