Motoryzacja » Transport

Średnioterminowy wynajem samochodów - dla kogo i na jakich warunkach?

Średnioterminowy wynajem samochodów - dla kogo i na jakich warunkach?
Zobacz więcej zdjęć »
Wynajem średnioterminowy to jedna z najpopularnieszych usług związanych z wypożyczaniem samochodów. Z usługi tej korzystają przede wszystkim klienci biznesowi, natomiast sprawdza się ona także w przypadku różnych potrzeb klientów indywidualnych.


Średnioterminowy wynajem samochodów - czyli na ile?

Wynajem średnioterminowy samochodu obejmuje usługi podnajmu auta na okres od jednego miesiąca do roku. W przypadku wynajmu krótkoterminowego mówimy o okresie krótszym niż 30 dni, natomiast wynajem długoterminowy przekracza czas 12 miesięcy. Wynajem samochodu jest oczywiście szczegółowo ustalany z klientem i indywidualnie dopasowywany do jego potrzeb, tak pod względem modelu auta, jak i okresu wynajmu. Może to być miesiąc, 3 miesiące, pół roku czy rok. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Dla kogo opłacalny jest wynajem średnioterminowy?

Wynajem auta w modelu średnioterminowym to bardzo często rozwiązanie szyte na miarę klientów biznesowych. Z myślą o nich właściciele wypożyczalni takich jak https://dolcar.auto.pl/wynajem-srednioterminowy-samochodow/ oferują dzisiaj minimum formalności, znaczne uproszczenie całej procedury i odpowiednią opiekę doradcy przez cały czas trwania umowy. 

Wynajem średnioterminowy aut stanowi bardzo często alternatywę dla zakupu czy rozbudowy floty firmowej. W ofercie znajdują się samochody dostawcze i osobowe. Wynajem półrocznych czy roczny może nie więc w tym przypadku okazać doskonałym rozwiązaniem, szczególnie jeśli zwiększenie floty potrzebne jest na przykład tylko czasowo. Z myślą o klientach biznesowych powstał także rozbudowany pakiet usług ubezpieczeniowych. Wynajem średnioterminowy aut to także doskonałe rozwiązanie w przypadku dłuższych delegacji służbowych, objazdu regionu, który trwa dłużej niż miesiąc. 

Średnioterminowy wynajem aut to rozwiązanie jednak nie tylko dla klientów biznesowych. Jeśli wybierasz się na dłuższą wycieczkę objazdową, to doskonałe rozwiązanie. To także alternatywa i zastępstwo na okres, kiedy sprzedajesz jeden samochód, a czekasz na nowy. Jak wybrać samochód zastępczy?

Potrzebujesz samochodu na dłużej? Wynajem średnioterminowy to bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Cena oczywiście w dużej mierze zależy od rodzaju wypożyczonego auta. Warto jednak wypożyczalnię poprosić o szczegółową wycenę i porównać kilka konkurencyjnych ofert. Przy tym jednak koniecznie warto patrzeć nie tylko na model auta, ale i ubezpieczenie oraz pakiet usług dodatkowych, limit kilometrów i inne szczegółowe zapisy umowy. Warto także upewnić się, że obsługa wypożyczalni działa na terenie całego kraju lub przynajmniej większych polskich miast.

Źródło fotografii: pixabay.com
Licencja: https://pixabay.com/pl/service/licenseRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »