Technologie » Komputery

Stacja gamingowa w Twoim stylu - NZXT wprowadza kontroler podświetlenia i wentylatorów

Stacja gamingowa w Twoim stylu - NZXT wprowadza kontroler podświetlenia i wentylatorów
Zobacz więcej zdjęć »
NZXT RGB & Fan Controller to akcesorium, które pozwala w łatwy sposób spersonalizować komputer do gier, nadając mu indywidualny charakter. Dodatkowo można zoptymalizować ustawienia wentylatorów, uzyskując lepszą kulturę pracy i wydajność.

NZXT RGB & Fan Controller to urządzenie przeznaczone dla osób budujących stacje gamingowe i robocze, które chcą je perfekcyjnie dostroić i wyróżnić. Można je sparować z dowolną obudową uzyskując możliwości analogiczne do oferowanych przez obudowy NZXT z serii H z literką “i”.


 

Kontroler posiada dwa kanały NZXT RGB, z których każdy jest w stanie zaadresować czterdzieści diod LED (łącznie 80). To przekłada się na możliwość podłączenia do sześciu pasów RGB LED lub pięciu wentylatorów z serii NZXT AER RGB 2. Sprzęt jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami NZXT służącymi do podświetlania obudów i poszczególnych elementów, takich jak przewody (NZXT Cable Comb), czy podświetlenie dolne (NZXT Underglow).

 

NZXT RGB & Fan Controller ma także wyprowadzone trzy kanały dla wentylatorów. Każdy z nich jest w stanie dostarczyć do 10 W. Taka moc na wyjściu pozwala, przy wykorzystaniu rozdzielaczy, na podłączenie większej liczby wentylatorów.

 

Użytkownicy mają pełną kontrolę nad wszystkimi akcesoriami sparowanymi z kontrolerem NZXT poprzez darmową aplikację NZXT CAM. Pozwala ona na zarządzanie zarówno podświetleniem, jak i pracą chłodzenia, dzięki czemu można stworzyć profile, które najlepiej odpowiadają na aktualne potrzeby w jednym miejscu.

 

NZXT RGB & Fan Controller trafi do sprzedaży w lutym bieżącego roku. Jego sugerowana cena detaliczna wyniesie ok. 115 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »