Technologie » Komputery

STALPROFIL S.A. realizuje inwestycje budowlane z wykorzystaniem SIMPLE.ERP

STALPROFIL S.A. realizuje inwestycje budowlane z wykorzystaniem SIMPLE.ERP
Zobacz więcej zdjęć »
STALPROFIL S.A. oddział w Zabrzu (wcześniej ZRUG ZABRZE) wykonawca robót budowlano – montażowych w zakresie inwestycji gazowniczych, kontroluje i podnosi efektywność realizowanych projektów z SIMPLE.ERP.

Spółka SIMPLE z sukcesem przeprowadziła i ukończyła kompleksowe wdrożenie, obejmujące najistotniejsze dla przedsiębiorstwa obszary: Zarządzanie Procesem Budowalnym, Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Personel z rozszerzeniem o e-deklaracje, Analizator Biznesowy oraz Elektroniczny Obieg Dokumentów.

SIMPLE.ERP wspiera firmę w kompleksowym, operacyjnym prowadzeniu i nadzorowaniu projektów, umożliwia optymalizację najważniejszych celów oraz intensyfikację działań, a co za tym idzie dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. 

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/stalprofil_s_a_realizuje_inwestycje_budowlane_z_wykorzystaniem_simple_erp.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 5 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »