Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Stań oko w oko z Himalajami! – spotkanie podróżnicze

Stań oko w oko z Himalajami! – spotkanie podróżnicze
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wygląda świat ze szczytu góry Island Peak w Himalajach? Dowiedzą się tego wszyscy goście Centrum Handlowego Auchan Łomianki, gdzie w środę 22 czerwca odbędzie się wyjątkowe spotkanie. O niezwykłej wyprawie i zmaganiach człowieka z siłami natury opowiedzą doświadczeni podróżnicy. Wstęp wolny!

Pokaz zapierających dech w piersiach fotografii oraz niezwykłe opowieści o wyprawie w najwyższe góry świata – Himalaje – czekają na wszystkich gości Centrum Handlowego Auchan Łomianki. W środę 22 czerwca w pasażu galerii odbędzie się spotkanie z podróżnikami – Urszulą Brodowy oraz Tomaszem Obuchowiczem.

Podczas spotkania, na które wstęp jest bezpłatny, każdy dowie się między innymi, jaki klimat panuje na szczycie góry Island Peak o wysokości ponad 6 tysięcy metrów nad poziomem morza, a także jakie niebezpieczeństwa czyhają na podróżników w tak wysokich górach. Goście spotkania opowiedzą również o niezbędnym w takich wyprawach sprzęcie, a także zaprezentują niezwykłe fotografie ze swoich górskich podróży. 

Spotkanie z podróżnikami odbędzie się w środę 22 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 o godzinie 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »