Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą niedzielę, w godz. 10-18, w Centrum Handlowym Auchan Komorniki, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce!”, będzie można bezpłatnie wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

Badania będą przeprowadzane w specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie galerii handlowej Centrum Handlowego Auchan Komorniki przy ul. Głogowskiej 432 w Poznaniu. Wyniki badań EKG będą niezwłocznie przesyłane do Centrum Monitoringu Kardiologicznego, gdzie dyżurujący lekarz kardiolog wrocław będzie je interpretował. Po kilku minutach pacjent otrzyma elektrokardiogram wraz z opisem i dalszymi zaleceniami.

Dodatkowo, podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu we krwi, zmierzyć ciśnienie tętnicze, obliczyć wskaźnik BMI, określić czynniki ryzyka zawału serca oraz skonsultować się z dietetykiem. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu. Biorący udział w akcji „Teraz Serce!” otrzymają materiały informacyjne, zawierające porady na temat profilaktyki chorób układu krążenia.

Badania w Centrum Handlowym Auchan odbędą się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz Serce!” prowadzonej przez Przychodnię Kardiologiczną Dzieci i Dorosłych Kardiofon. Aby wziąć w nich udział, wystarczy 9 marca 2014 r. w godz. 10:00 – 18:00, przyjść do Centrum Handlowego Auchan przy ul. Głogowskiej 432 w Poznaniu. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »