Firma » Reklama

Startuje kampania najnowszych telewizorów Sharp AQUOS Full LED

Startuje kampania najnowszych telewizorów Sharp AQUOS Full LED
Zobacz więcej zdjęć »
We wrześniu ruszyła kampania reklamowa najnowszych telewizorów marki Sharp – Sharp AQUOS Full LED. Kampania obejmuje telewizję, prasę oraz internet.

Pierwsze materiały komunikacyjne kampanii pojawiły się w punktach sprzedaży - sieciach elektromarketów i pozostałych sklepach oferujących sprzęt marki Sharp. Kolejne działania reklamowe obejmą prasę oraz internet. W kampanii wykorzystane zostaną również billboardy sponsorskie w telewizji.

Tytuły prasowe, w których zaplanowano kampanię to m.in.: Forbes, Polityka, Newsweek, Wprost, Elle, Twój styl, magazyny wnętrzarskie oraz auto-moto i in.

Za przygotowanie i produkcję materiałów komunikacyjnych odpowiada Essenzia. Agencja jest autorem kreacji layoutów kampanii, a także wszelkich materiałów POS, w tym standów i katalogów nowych sprzętów Sharp. Zakupem mediów zajął się dom mediowy ZenithOptimedia. Za działania PR odpowiada agencja Euro RSCG Sensors.

Kampania reklamowa Sharp dotyczy dwóch najnowszych i pierwszych na rynku serii telewizorów LCD z podświetleniem białymi diodami LED marki Sharp. W telewizorach serii Sharp AQUOS LC-LE700E i Sharp AQUOS LC-LE600E zastosowano podświetlenie Full LED, zapewniające znakomitą jakość obrazu. Telewizory mają imponujący współczynnik dynamicznego kontrastu ponad 2.000.000:1, wyjątkowo wysoki poziom reprodukcji koloru i jednorodny poziom podświetlenia ekranu sięgający 90 procent. Odbiorniki te dostępne są w przekątnych ekranu od 32 do 52 cali.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »