Technologie » Internet

Startuje projekt KlasaN3.pl

Startuje projekt KlasaN3.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Rajdy samochodowe to piękny sport, wymagający do zawodników nie tylko wybitnych umiejętności, precyzji czy odporności na stres, ale także wielkiej ambicji, motywującej do walki o kolejne sekundy i punkty.

To właśnie chęć ciągłego rozwoju sportowego oraz odnoszenia dalszych sukcesów sprawia, iż wiele rajdowych załóg wspina się po kolejnych szczeblach rajdowej kariery, aby osiągnąć najwyższy z nich, czyli Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. RSMP to najwyższa liga rajdowa w naszym kraju, a walczący w niej zawodnicy mają możliwość rywalizacji o tytuły mistrzów Polski.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Szczebel niżej niż Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski znajduje się Rajdowy Puchar Polski, przeznaczony dla zawodników z licencją krajową. Rozgrywki RPP to bardzo ważny krok w karierze każdego kierowcy rajdowego. Potwierdza to długość list startowych kolejnych rund Rajdowego Pucharu Polski, niemal za każdym razem zawierających kilkadziesiąt załóg. Odwrotna sytuacja ma niestety miejsce w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, gdzie frekwencja systematycznie spada. Problemem jest także marginalizacja niższych klas w RSMP, co odstrasza zawodników, którzy chcieliby przejść z RPP do mistrzostw Polski.

Rozwiązanie tej sytuacji znaleźli kierowcy rywalizujący w klasie N3 w Rajdowym Pucharze Polski, którzy postanowili wspólnie przenieść się do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pozwoli im to nadal walczyć miedzy sobą w świetnej atmosferze, a także da możliwość dalszego rozwoju, walki o tytuł mistrza Polski i przede wszystkim zapewni szansę na obecność w mediach. Jednak zawodnicy nie będą biernie oczekiwać na zainteresowanie massmediów, gdyż zamierzają oddać do dyspozycji kibiców i dziennikarzy własne medium.

Serwis KlasaN3.pl będzie oficjalną stroną internetową klasy N3, na bieżąco relacjonującą przebieg rywalizacji. W serwisie znajdą się najnowsze informacje z życia klasy, wywiady, relacje, galerie i wiele innych materiałów. Już teraz na łamach KlasaN3.pl każdy kibic może odszukać interesujące go informacje na temat idei przejścia do RSMP, a także listę zawodników, którzy zadeklarowali się walczyć w mistrzostwach Polski. Sami zainteresowani liczą także, że serwis przyciągnie uwagę przedstawicieli mediów oraz kolejnych załóg, które chciałby walczyć w N3 w RSMP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rallymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »