Gospodarka » Bezpieczeństwo

Stawiamy na dobre relacje i perfekcyjny serwis

Coraz więcej firm działających na polskim rynku zwraca uwagę na uczciwą i dobrą współpracę z partnerami biznesowymi. Budowanie wzajemnych relacji oraz dobry serwis są przede wszystkim istotne w branży ubezpieczeń grupowych.

W ING Życie na pierwszym miejscu stawiamy serwis oraz budowanie relacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Naszym wyróżnikiem jest wysoka jakość obsługi. Staramy się oferować perfekcyjny serwis zarówno samym brokerom, jak i ich klientom. Mocno stawiamy na wzajemne zaufanie, gdyż jest to podstawa w tym biznesie. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą, oferującym konkretne rozwiązania i dającym wymierne korzyści.

Co oferujemy w ING Życie?

Dla naszych klientów i partnerów biznesowych przygotowaliśmy nową ofertę, konkurencyjną do tego, co proponuje rynek. Jej atutami są elastyczne produkty, doskonały serwis oraz profesjonalnie budowanie długotrwałych relacji. Co to dokładnie oznacza? ING Życie zapewnia szybką wypłatę świadczeń - w ciągu 24 h przelewamy 5 000 zł z tytułu śmierci ubezpieczonego (dodatek do zasiłku pogrzebowego) po telefonicznym zgłoszeniu i pozytywnej weryfikacji danych. Dodatkowo, aby przyśpieszyć wypłatę odszkodowania zrezygnowaliśmy z pisemnych dokumentów. Kolejnym ułatwieniem dla naszych klientów i partnerów jest zgłaszanie zmian (nowe zgłoszenia, wystąpienia) w formie oraz terminie ustalonym indywidualnie. W celu dokonania zmiany wystarczy skan dokumentu lub mailowa informacji z zakładu pracy. Przedsiębiorstwa, które zdecydują się na współpracę z nami mogą liczyć na stałą opiekę i szerokie wsparcie merytoryczne. Obsługa i serwis posprzedażowy jest dla nas jednym z kluczowych elementów gwarantujących satysfakcję naszych klientów i serwis na najwyższym poziomie. Zapewniamy szkolenie pracownika dedykowanego do obsługi ubezpieczenia oraz dostarczamy wszelkie materiały pomocne w obsłudze: podręcznik i wzory obowiązujących formularzy i dokumentów. Ponadto, pozostajemy w stałym kontakcie oraz na bieżąco reagujemy na zapytania. W ciągu 24h odpowiadamy na sprawy zgłoszone do nas mailem. Powyżej opisane rozwiązania oraz szerokie grono zadowolonych klientów potwierdzają, że współpraca z ING Życie to najlepszy wybór.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »