Technologie » Komputery

Østfold Energi aktualizuje pakiet IFS Applications w celu wsparcia obsługi swojej krytycznej infrast

Østfold Energi aktualizuje pakiet IFS Applications w celu wsparcia obsługi swojej krytycznej infrast
Zobacz więcej zdjęć »
Firma IFS, globalny dostawca aplikacji korporacyjnych, informuje, że norweska firma Østfold Energi zdecydowała się na aktualizację systemu IFS Applications™ do najnowszej wersji. Wdrożenie rozpocznie się na wiosnę 2018, a nowe rozwiązanie będzie w pełni funkcjonalne w czwartym kwartale tego roku.

Firma jest operatorem dziesięciu elektrowni wodnych, dwóch farm wiatrowych i sześciu elektrociepłowni.

Østfold Energi rozpoczęła używanie IFS Applications w 1999 roku. Chociaż Østfold Energi efektywnie wykorzystywał swoje rozwiązanie ERP, firma zdała sobie sprawę z potencjalnych korzyści, jakie przyniesie aktualizacja do najnowszej wersji IFS Applications. W związku z tym Østfold Energi aktualizuje swoje rozwiązanie IFS, które obecnie obsługuje finanse, zasoby ludzkie, zaopatrzenie, zarządzanie projektami i remonty. Aktualizacja daje także firmie Østfold Energi dostęp do IFS Lobby, interfejs obsługujący różne role użytkowników, który można dostosować do potrzeb poszczególnych osób, co poprawia efektywność biznesową.

Jesteśmy odpowiedzialni za krytyczną infrastrukturę i musimy mieć pełny ogląd wszystkiego, co się z nią wiąże w dowolnym momencie” – powiedział Oddmund Kroken, prezes Østfold Energi. „Musimy wiedzieć, czy elektrownia może dostarczyć spodziewaną ilość energii w dowolnej minucie dnia. Jeśli zdarzy się coś nieprzewidzianego, musimy natychmiast wiedzieć, co dokładnie należy zrobić z konkretnymi komponentami. Najnowsza wersja IFS Applications spełnia wszystkie nasze wymagania, eliminując konieczność dostosowania, która często znacznie podraża tego typu duże projekty informatyczne.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/wiadomosci/ostfold_energi_aktualizuje_pakiet_ifs_applications_w_celu_wsparcia_obslugi_swojej_krytycznej_infrastruktury.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »