Technologie » Komputery

Streamsoft Prestiż rozwija obszar planowania produkcji

Streamsoft Prestiż rozwija obszar planowania produkcji
Zobacz więcej zdjęć »
Zaawansowane zarządzanie produkcją to jeden z głównych wyróżników systemu ERP firmy Streamsoft. W ostatnim czasie poszerzone zostały możliwości oprogramowania w tym obszarze, w zakresie tworzenia harmonogramu MPS/MRP oraz analiz RCCP i CRP.

Rozwojowi w systemie uległy więc przede wszystkim obszary związane z tworzeniem głównego planu produkcji (MPS, ang. Master Production Scheduling) oraz planowaniem potrzeb materiałowych (MRP, ang. Material Requirements Planning), a także planowaniem zdolności produkcji (CRP, ang. Capacity Requirements Planning). Ogólnie funkcją MPS jest przede wszystkim ustalenie realnego planu produkcji, który jest w stanie pogodzić popyt z możliwościami wytwórczymi danego przedsiębiorstwa. Jednocześnie jest on źródłem obliczeń dla MRP, którego zadaniem jest uściślenie zapotrzebowania na zasoby.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/streamsoft_prestiz_rozwija_obszar_planowania_produkcji.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »