Motoryzacja » Samochody

STRIAL i PRESTIVO − nowe marki opon na polskim rynku

STRIAL i PRESTIVO − nowe marki opon na polskim rynku
Zobacz więcej zdjęć »
W sezonie wiosennym na rynku pojawią się dwie nowe marki: produkowane w Europie nowoczesne ogumienie STRIAL oraz popularne w Wielkiej Brytanii opony klasy średniej − PRESTIVO. Letnie modele obu marek wyróżnia korzystna relacja ceny do jakości, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

ITR CEE – dystrybutor m.in. japońskich opon premium YOKOHAMA, wprowadza na polski rynek dwie nowe marki. Ogumienie STRIAL jest nową propozycja dla segmentu ekonomicznego, a opony PRESTIVO są interesującą opcją dla kierowców poszukujących dobrych osiągów i ciekawego designu.

Produkowane w Serbii opony STRIAL wyróżniają dobre osiągi i przystępna cena. Zrównoważone pod względem wszystkich parametrów opony wytwarzane są w nowoczesnej fabryce jednego z wiodących europejskich koncernów oponiarskich. Opony są dedykowane pojazdom wszystkich klas, zachowują bardzo dobrą przyczepność na różnych nawierzchniach i umożliwiają stabilne prowadzenie podczas jazdy z dużą prędkością i na zakrętach. „Ogumienie segmentu ekonomicznego wybiera 40% polskich kierowców, optymalizując domowy budżet, a nowa marka oferuje bardzo dobrą relację ceny do jakości. Dzięki stale udoskonalanym procesom produkcji jednej z najnowocześniejszych europejskich fabryk, opony STRIAL gwarantują komfortową i w pełni bezpieczną jazdę” – mówi Artur Posłuszny z firmy ITR CEE. Część kierowców mogła przekonać się o zaletach produktów tej marki, gdyż zimowe opony STRIAL były dostępne w ograniczonej ilości już w mijającym sezonie. „Chcieliśmy sprawdzić, jak klienci ocenią nową markę. Po zebraniu wielu pozytywnych opinii zdecydowaliśmy o wprowadzeniu pełnej gamy produktów letnich i zimowych” – dodaje Yu Tanino, prezes zarządu ITR CEE. Od 2016 roku w Polsce dostępne są  opony letnie i zimowe do aut osobowych i dostawczych, a także najnowsza propozycja marki – przeznaczona do aut z napędem 4x4 i typu SUV opona M+S STRIAL 701.

Bezpieczna jazda w dobrej cenie

Opony PRESTIVO charakteryzują się dobrymi osiągami i bezpieczeństwem, a także atrakcyjną, nowoczesną rzeźbą bieżnika. Obecnie to jedna z najpopularniejszych marek ogumienia w Wielkiej Brytanii wśród użytkowników aut klasy średniej i premium. Nowoczesna konstrukcja opon PRESTIVO jest dostosowana do jazdy z dużą prędkością, zapewnia wysoki poziom przyczepności, doskonałe odprowadzanie wody oraz ochronę przed utratą przyczepności na drodze pokrytej wodą (aquaplaning). Większość rozmiarów posiada najwyższe klasy A lub B w hamowaniu na mokrej nawierzchni, w żadnym rozmiarze parametr ten nie jest niższy niż klasa C. Dzięki konstrukcji zapewniającej wysoką precyzję jazdy i bezpieczeństwo oraz nowoczesnej rzeźbie bieżnika, opony PRESTIVO są ciche i zapewniają komfortowe prowadzenie. „PRESTIVO to dobry wybór dla kierowców wymagających od opon dobrych parametrów i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Jednocześnie ich cena jest zdecydowanie niższa niż w przypadku marek z segmentu premium, co czyni je dostępnymi dla każdego” – ocenia Artur Posłuszny. „Bardzo dobre wyniki w hamowaniu na mokrej nawierzchni i przystępna cena sprawiają, że opony PRESTIVO są atrakcyjną alternatywą w segmencie opon medium”.

Zarówno STRIAL jak i PRESTIVO gwarantują swoim użytkownikom długą eksploatację. Wszystkie modele opon objęte są przez dystrybutora pięcioletnią gwarancją.

Polecane na lato opony osobowe:

STRIAL 401

Letnia opona zaprojektowana do samochodów osobowych. Model umożliwia precyzyjne i stabilne prowadzenie pojazdu. Kierunkowa budowa bieżnika gwarantuje dobrą przyczepność, szczególnie na zakrętach, zwiększając bezpieczeństwo jazdy. Zastosowanie trzech szerokich rowków wzdłużnych sprawia, że bieżnik efektywnie odprowadza wodę, chroniąc auto przed aquaplaningiem. Model STRIAL 401 charakteryzuje sztywny i mocny bark, zapewniający wysoką wytrzymałość i wolniejsze zużywanie się ogumienia. Opona dostępna w rozmiarach od 15 do 18 cali. Cena opony w rozmiarze 205/55R16 od ok. 160 zł.

STRIAL 301

Letnia opona opracowana z myślą o miejskich samochodach osobowych. Model zapewnia dobre osiągi zarówno na suchych jak i na mokrych nawierzchniach, gwarantując bezpieczne hamowanie i dobrą stabilność na zakrętach. Zastosowanie kierunkowego bieżnika zwiększa bezpieczeństwo jazdy w warunkach deszczowych, zapewniając dobre odprowadzenie wody i chroniąc przed utratą przyczepności. Opona dostępna w rozmiarach od 13 do 16 cali. Cena opony w rozmiarze 185/65R15 od ok. 140 zł.

PRESTIVO PV-S1

Letnia opona przeznaczona do osobowych samochodów klasy średniej i wyższej. Model wyróżnia stabilność jazdy przy nawet przy dużych prędkościach i lepsza przyczepność na mokrej nawierzchni. W konstrukcji zastosowano trzy sztywne środkowe żebra z zagięciami na środkowym z nich, dzięki czemu pojazd porusza się pewnie i bezpiecznie. Cztery szerokie rowki wzdłużne chronią przed aquaplaningiem, a sztywna konstrukcja opony ze wzmocnionym barkiem pozwala zwiększyć precyzję podczas jazdy. Dostępna w rozmiarach od 15 do 19 cali. Cena opony w rozmiarze 205/55R16 od ok. 195 zł.

 

PRESTIVO PV-HP1

Letnia opona do małych i średnich samochodów osobowych. Model zapewnia bezpieczeństwo i stabilność szybkiej jazdy, co zawdzięcza sztywnym żebrom środkowym. Występujące na nich zagięte nacięcia i trzy szerokie rowki wzdłużne, doskonale odprowadzające wodę, pozwalają na osiągnięcie lepszej przyczepności na mokrej nawierzchni. Zastosowanie sztywnej konstrukcji opony z dodatkowo wzmocnionym barkiem zwiększa precyzję jazdy. Opona dostępna w rozmiarach od 14 do 15 cali. Cena opony w rozmiarze 185/65R15 od ok. 155 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »