Rozrywka i wypoczynek » Sport

Strzel gola z Maoam!

Strzel gola z Maoam!
Zobacz więcej zdjęć »
Maoam wspiera drużynę młodzików z Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Teraz Akademia i Maoam grają w jednej drużynie! Wspólnie nokautują nudę i lenistwo. Wygrana? Aktywny tryb życia!

Drużyna młodzików z Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa od niedawna współpracuje z Maoam. Producent gum owocowych chce rozwijać talenty sportowe dzieci i młodzieży.

Zainteresowanie Akademią Piłkarską Legii jest ogromne. Obecnie trenuje tam ponad 200 piłkarzy – wybranych spośród tysięcy chętnych. Trenerzy Legii prowadzą rekrutację wśród dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Ostatni nabór do legijnych drużyn młodzieżowych odbył się w 21 stycznia 2010 r. Na testy sportowe zaproszeni zostali chłopcy z rocznika 1997 – 2002. Zgłosiło się ponad stu pięćdziesięciu chętnych! 

Udział w treningach to spełnienie marzeń wielu młodych chłopców. Dzięki Maoam treningi to teraz nie tylko praca, ale także zabawa i radość. Mali piłkarze uczą się, jak tworzyć zespół i jednocześnie świetnie się bawią, uprawiając ulubiony sport. Celem Akademii Piłkarskiej Legii jest również przygotowywanie kadry dla drużyny seniorów.

Producent gum owocowych wspiera drużynę młodzików od listopada 2009 roku. Marka Maoam wzięła udział w organizacji „Turnieju Stolic Europejskich” Legia Cup 2009, na który przyjechało osiem drużyn z Polski i zagranicy. Rywalizacja młodych sportowców wzbudziła emocje, a świetna atmosfera podczas meczu potwierdziła zaangażowanie młodzieży i jej kibiców. 

Maoam konsekwentnie angażuje się w kampanie promujące aktywny styl życia i uprawianie sportu przez dzieci i młodzież. Piłka nożna to sport, zabawa i współpraca – czyli to, co ważne dla każdego fana gum Maoam. Z pomocą marki, młodzi piłkarze mogą wyrosnąć na przyszłych zawodników polskich klubów i kto wie, może nawet reprezentacji narodowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »