Firma » Biznes

Styczniowe szkolenia dla szkoleniowców i trenerów

Styczniowe szkolenia dla szkoleniowców i trenerów
Zobacz więcej zdjęć »
Czas gdy aby zostać trenerem, wystarczyło być „teoretycznym mistrzem” w danej dziedzinie, na szczęście dawno się skończył. W niepamięć odchodzą nudne wykłady. Obecnie udane szkolenie jest składową pracy wielu ludzi a jego realizacja rozpoczyna się jeszcze przed wejściem na salę szkoleniową.

Aby można było mówić o skutecznym szkoleniu, musi zostać podjętych szereg trafnych decyzji. Począwszy od celnej diagnozy potrzeb szkoleniowych uczestników jeszcze w firmie klienta, poprzez wybranie odpowiedniej firmy szkoleniowej i trenera, po jego pracę w każdej minucie szkolenia. I tutaj chwilę się zatrzymajmy. Czy zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy opracować mistrzowskiego programu szkolenia i poprawnie przekazać zawartych w nim treści szkolonym? Praca z grupą zaczyna się od pierwszych minut, które mogą przesądzić o dalszym rozwoju wydarzeń. To czy grupa zaakceptuje trenera i pozwoli mu pracować, chociażby nad często niezbędną zmianą postaw na żywym organizmie szkoleniowej społeczności, bardzo rzadko uzależnione jest od merytorycznej wiedzy mentora. Aby trener zyskał w oczach innych wizerunek profesjonalisty, w którego ręce powierzą rozwój swojej kariery, musi wykazać się umiejętnościami autoprezentacji, znajomości dynamiki i procesów grupowych, umiejętnością aktywizacji i skupienia uwagi uczestników.   

Ważne jest, by działy HR przeprowadziły ocenę efektywności szkolenia, często jest tak że dopiero na szkoleniu zostaje odkryte faktyczne źródło problemów i warto wzbogacić swój szkoleniowy terminarz o dodatkowe tematy.

Trenerów i osoby zajmujące się planowaniem i realizacją szkoleń w organizacji, zapraszamy na styczniowe szkolenia.

Organizacja szkoleń - 31.01.2013, Wrocław - 290 zł netto

Profesjonalny trener wewnętrzny - 23-25.01.2013, Warszawa - 2290 zł netto

Sztuka prowadzenia szkoleń - 28-29.01.2013, Poznań - 1590 zł netto

 Agencja SEDNO sp. z o.o.
ul. Batorego 34/7
59-220 Legnica
biuro@agencjasedno.pl
(76) 722-88-33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Sedno Sp. z.o.o.
http://www.szkolenia.agencjasedno.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »