Moda » Odzież

Summer Fashion z Plusssz Up’em

Współczesna kobieta wybiera spośród licznych trendów te, które najbardziej odpowiadają jej osobowości, stylowi życia i nastrojowi chwili. Summer Fashion to doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy mody letniej prestiżowych marek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguModowa impreza odbędzie się 14 czerwca br. w World Class Health Academy w Hotelu Marriott. Partnerem letniego szaleństwa będzie Plusssz Up.

 

Summer Fashion to pierwsze tego typu wydarzenie modowe, które odbędzie się w ekskluzywnym World Class Health Academy. Główną atrakcją imprezy będzie pokaz mody, który jak na letnią imprezę przystało, odbędzie się nad samym basenem. Zaprezentowane zostaną kolekcje odzieży sportowej, bielizny i strojów kąpielowych oraz okularów przeciwsłonecznych. Dodatkowo będzie można podziwiać pokazy fitness, skorzystać z porady stylistów, gorseciarek, profesjonalnego masażu lub makijażu ekskluzywnych marek kosmetycznych.

 

Marka Plusssz Up zapewni zaproszonym gościom letnie orzeźwienie. Hydrowitaminowy napój Plusssz Up to smaczny i bogaty w wartości odżywcze produkt, który doskonale orzeźwia i nawadnia nasz organizm dodając mu zdrowej energii, szczególnie w tym nadchodzącym okresie letnim.

Hydrowitaminy czyli witaminy w postaci płynnej, są najlepiej przyswajalne przez człowieka, dlatego napój Plusssz Up to doskonały sposób na dostarczanie ich organizmowi. Dzięki zbilansowaniu witamin i wykorzystaniu ich właściwości rozpuszczania w wodzie, napój w 85% zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na niezbędne witaminy i minerały.

Dostępny jest w trzech wersjach: Plusssz Up Minerały (grapefruit), Plusssz Up Magnez (citron) oraz Plusssz Up Guarana (granat).

 

 

 

 

Partnerzy wydarzenia:

Plusssz Up; Magnum; Martini Asti; Li Parie; Dax Cosmetics; Joico; Galeria Fryzur; World Class; Adidas;  Domoteka; Falkenstreiken; Life Style

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

olasiess

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »