Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

SUPER KONKURS NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ DLA MISIA HARIBO!

SUPER KONKURS NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ DLA MISIA HARIBO!
Zobacz więcej zdjęć »
Sklep HARIBO w FACTORY Ursus przygotował dla wszystkich wielbicieli żelek owocaśny konkurs!

W dniach od 3-6 grudnia 2022 r.* w firmowym sklepie HARIBO będzie można odebrać szablon do przygotowania świątecznej kartki dla misia HARIBO. Kreatywnie wypełnione kartki należy wrzucić do świątecznej skrzyni w sklepie HARIBO do 6 grudnia do godz. 17:00.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do autorów 3 najlepszych prac trafi unikalny zestaw prezentów i słodkości od HARIBO i MAOAM. Przewidziano także 20 wyróżnień, których autorzy otrzymają owocaśny zestaw słodyczy HARIBO i MAOAM. Dodatkowo dla każdego, kto przygotuje kartkę dla Misia mała słodkość!

Wyłonienie najbardziej oryginalnych, kreatywnych prac i wręczenie nagród nastąpi 6 grudnia o godz. 19:00 w strefie HARIBO na terenie galerii.

Bądź wtedy z nami! Gwarancją otrzymania nagrody jest obecność na miejscu podczas ogłoszenia wyników.

Zapraszamy do owocaśnej zabawy!

 

Uwaga – możliwość spotkania z misiem!

Z okazji Mikołajek HARIBO ma dla swoich wielbicieli dodatkową niespodziankę! Będą oni mogli spotkać się z Misiem HARIBO na terenie Factory Ursus już w sobotę 3 grudnia w godz. 10:00-20:00 oraz 6 grudnia od 16:00-20:00. Przyjdź i przybij piątkę z Misiem HARIBO!

 

*wydawanie kartek w dniu 6 grudnia br. do godz. 15:00 lub ich wyczerpania.

Regulamin konkursu oraz klauzula dot. przetwarzania danych osobowych dostępne są w sklepie HARIBO w Factory Ursus, w siedzibie Organizatora oraz na https://ursus.factory.pl/pl/news/konkurs-haribo

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »