Rozrywka i wypoczynek » Święta

Supersam celebruje Dzień Dziecka z Aniołami

Dzień Dziecka to dla Supersamu super okazja do świętowania stałej współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”. Będą prezenty i wyjazd do parku rozrywki. Anioły angażują się w liczne wydarzenia w tym katowickim domu handlowym.

Organizują m.in. cykl warsztatów kreatywnych Super Fan.

- Więzi z lokalną społecznością i działanie na jej rzecz to coś, do czego przykładamy dużą wagę. To dla nas powód do dumy, móc tworzyć wartościowe projekty z Aniołami służące wspólnemu dobru. Najważniejsze jednak, że ich odbiorcami są dzieci. W dniu ich święta mówimy o tym głośno, a Aniołom dziękujemy za możliwość współpracy - komentuje Iwo Knopik, Marketing Manager DH Supersam.

Z okazji Dnia Dziecka Supersam sprezentuje placówce pomoce dydaktyczne oraz zafunduje wyjazd do Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs oraz Muzeum Ognia w Żorach. Na wycieczkę 27 dzieci
i pedagodzy wybiorą się jednak dopiero tuż przed zakończeniem roku szkolnego (planowana data to 20 czerwca).

Jednym z efektów kooperacji z Aniołami jest cykl warsztatów kreatywnych w Supersamie. Zajęcia pod nazwą Super Fan odbywają się w soboty, a ich motywem przewodnim są uroczystości lub inne okazje wynikające z kalendarza. W tym roku były to już: Dzień Babci i Dziadka, Wielkanoc oraz Światowy Dzień Książki. W zajęciach Super Fan z Aniołami może wziąć udział każdy i w ten sposób miło spędzić czas z bliskimi, a przy tym świetnie się bawić.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »