Gospodarka » Żywność

Suszona Śliwka, Morela i Żurawina marki KRESTO - by święta pachniały bakaliami

Suszona Śliwka, Morela i Żurawina marki KRESTO - by święta pachniały bakaliami
Zobacz więcej zdjęć »
W święta każdy dom opływa w zapachy. Pachnie nie tylko choinką, ale przede wszystkim pysznymi bożonarodzeniowymi potrawami. Wśród woni dominuje specyficzny zapach ciast z bakaliami.

Wypieki z suszonymi Śliwkami, Morelami i Żurawiną od marki KRESTO i w tym roku zapewnią ucztę dla zmysłów wszystkich domowników.
 
Przygotowania czas zacząć
 
Świąteczna gorączka już niedługo da o sobie znać.  Tłumy w sklepach, problem z podjęciem decyzji przy sklepowej półce to scenariusz, którego warto uniknąć podczas tegorocznych przygotowań. Z wyprzedzeniem można przecież zaopatrzyć się w niezbędne produkty z długą datą przydatności do spożycia, takie jak bakalie. Z tych, których nie może zabraknąć w naszej kuchni wymienić należy suszoną śliwkę, morelę i żurawinę. Piernik, keks, kutia czy kompot z suszu nie smakowałyby tak samo bez tych istotnych składników. Suszone bakalie marki KRESTO, możemy potraktować nie tylko jako produkty ułatwiające przygotowanie świątecznych potraw, ale również jako zdrową alternatywę dla słodyczy. Stanowią bowiem pełną błonnika, witamin i mikroelementów przekąskę. Dodatkowo, wsypane do salaterki będą stanowiły efektowną ozdobę na stołach.
 
Dobry wybór - KRESTO
 
W święta, kiedy pragniemy szybko zrobić zakupy, trudno zdecydować się na konkretny produkt. Dostępność niezliczonych ilości towarów sprawia, że cały proces zakupowy jest przedłużony. Jak zatem spośród wielu proponowanych artykułów spożywczych wybrać ten właściwy, nie tracąc czasu? Nagrody i oceny niezależnych instytucji mogą być wskazówką. Jakość produktów sygnowanych marką KRESTO potwierdzona została przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. W kategorii Ekskluzywna Polska Marka, KRESTO wyróżnione zostało godłem Polish Exlusive 2013. Nagrody w konkursie otrzymały marki selektywne o ugruntowanej pozycji, silne wizerunkowo oraz identyfikowane z komfortem i luksusem. Wyróżnienie jest wyrazem nie tylko uznania środowiska branżowego, ale co bardzo istotne podpowiedzią dla klientów, który produkt warto wybrać. 

Święta, święta i po świętach. Zanim jednak wypowiemy tę maksymę warto zadbać, aby tegoroczne przygotowania nie spędziły snu z powiek, a potrawy zaskoczyły wszystkich domowników wyjątkowym smakiem, świeżością i zapachem, co gwarantują suszone Śliwki, Morele oraz Żurawina marki KRESTO.


Bakalie marki KRESTO:

Morele suszone 
Dostępne gramatury: 200g , 500g
Cena brutto 200g:  5,99
Cena brutto 500g: 15,59

Śliwki suszone 
Dostępne gramatury: 200g, 500 g 
Cena brutto 200 g: 5,99
Cena brutto 500 g: 15,59

Żurawina suszona 
Dostępne gramatury: 200 g, 500 g 
Cena brutto 200 g: 8,99
Cena brutto 500g: 17,99

Firma VOG Polska Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Przedsiębiorstwo VOG Polska Sp. z o.o. spełnia również wymagania International Food Standard ( IFS) na poziomie wyższym. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów. 
VOG Polska Sp. z o.o.
ul.Przemysłowa 8
96-100 Skierniewice
www.vog.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »