Technologie » Komputery

Swan, producent z branży high-tech, rozwija skrzydła dzięki systemowi IFS Applications w chmurze

Swan, producent z branży high-tech, rozwija skrzydła dzięki systemowi IFS Applications w chmurze
Zobacz więcej zdjęć »
IFS poinformował, że szwajcarska firma Swan Analytische Instrumente AG (Swan), czołowy dostawca systemów do analizy online w branży wodnej, postanowiła zastąpić swój dotychczasowy system biznesowy kompleksowym systemem ERP firmy IFS opartym na chmurze.

Firma Swan, mająca siedzibę w Hinwil w Szwajcarii, opracowuje supernowoczesne technologie do analizy wody, w tym do monitorowania ultraczystej wody do zastosowań farmaceutycznych i półprzewodnikowych, wody zasilającej, pary i kondensatu.

Znajdująca się aktualnie w fazie trwałego wzrostu na rynkach międzynarodowych firma musiała zastąpić swój przestarzały system biznesowy, który nie spełniał już swojej roli. Po kompleksowej procedurze przetargowej, w której udział wzięło kilku największych na świecie dostawców ERP, firma Swan wybrała system IFS Applications 10 dostarczany w ramach usługi IFS Managed Cloud,

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/28234-swan-producent-z-branzy-high-tech-rozwija-skrzydla-dzieki-systemowi-ifs-applications-w-chmurze.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »