Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świat Doktora Dolittle w Bonarce

Świat Doktora Dolittle w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Doktor Dolittle odwiedzi Bonarkę 29 lutego. Na czas jego wizyty (godz. 11:00 – 18:00) plac przy infopunkcie przeobrazi się w krainę nieustającej zabawy. Odbędzie się interaktywne show teatralne, dzieci wezmą udział w licznych grach i konkursach (Koło Fortuny, gigantyczna kolorowanka)

Na co narzekają lisy i goryle? I o czym tak namiętnie dyskutują żyrafy? O tym wszystkim wie tylko Doktor Dolittle - niezwykły weterynarz, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. W Bonarce zostanie zorganizowana impreza dla dzieci inspirowana motywami z filmu „Doktor Dolittle" z Robertem Downey'em w roli głównej. Gościem specjalnym będzie sam Doktor Dolittle.

W czasie wizyty Doktora Dolittle w centrum odbędzie się pełne humoru przedstawienie teatralne „Świat Doktora Dolittle". Dzieci poznają tajemnice egzotycznych zwierząt, odległe lądy i papugę Polinezję, nieodłączoną (trochę przemądrzałą) przyjaciółkę Doktora Dolittle. Show ma charakter interaktywny. Publiczność wspólnie wybierze kierunek podróży Doktora Dolittle.

W przerwach między przedstawieniami na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje m.in. wielkoformatowa kolorowanka „Świat zwierząt", gra w klasy, malowanie twarzy i kolorowe tatuaże. Uczestnicy zabawy zostaną także zaproszeni do wzięcia udziału w familijnym quizie wiedzy o zwierzętach (Koło Fortuny Doktora Dolittle). Do wygrania będą bajeczne nagrody.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »