Rozrywka i wypoczynek » Sport

Świat Sportu na Gali 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie.

Świat Sportu na Gali 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie.
Zobacz więcej zdjęć »
W sportowym duchu wspominamy galę podsumowującą Ranking 50 Najbardziej wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie, która odbyła się 30.11.2018 r. w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. Na konferencji toczyły się rozmowy na temat kondycji polskiego sportu.

Spotkanie było doskonałą okazją do odpowiedzi na pytania: jak połączyć sport i biznes? Jak wykształcić kompetentnych liderów? Jak zachęcić duży biznes do inwestycji w futbol? Jak wykorzystać potencjał byłych piłkarzy? Jak przenieść sportowy sukces do biznesu?

W panelach dyskusyjnych na te i inne pytania odpowiedzi udzielali laureaci tegorocznego rankingu, utalentowani sportowcy odnoszący sukcesy także w biznesie oraz eksperci rynku sportowego: Krzysztof Hołowczyc, Robert Korzeniowski, Czesław Lang, Tomasz Majewski, Sebastain Świderski, Michał Listkiewicz, Andrzej Dadełł, Marek Szkolnikowski, prof. Jolanta Żyśk.

Nie zabrakło również przedstawicieli Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji, którzy z wielką uwagą przysłuchiwali się debatom. Prezes Instytutu Sportu i Edukacji dr. Kazimierz Waluch zasiadał w jury rankingu 50 Najbardziej Wpływowych ludzi w Polskim Sporcie. Przypominamy czołówkę zestawienia:

1.Zbigniew Boniek - prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej,

2.Robert Lewandowski - piłkarz Bayer Monahium,

3.Adam Małysz - dyrektor/koordynator d.s skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Autor: Patrycja Jaksim.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »