Dom » Nieruchomość

Świąteczne promocje Dolcan

Świąteczne promocje Dolcan
Zobacz więcej zdjęć »
Dolcan wprowadza do swojej oferty specjalne promocje świąteczne. Firma przygotowała dla swoich Klientów specjalne prezenty, rabaty i bony. Z promocji może skorzystać każdy Klient firmy w okresie od 1 do 31 grudnia 2010 roku.

Klienci, którzy sfinalizują w tym okresie zakup nieruchomości, mogą otrzymać od dewelopera jeden z dwudziestu specjalnych kuponów o wartości 20 tys. złotych, które są do zrealizowania w firmowych hurtowniach materiałów wykończeniowych oraz salonie meblowym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zainteresowanym Klientom Spółka może opłacać czynsz nawet przez cały 2011 rok. Pozwoli to wygenerować dodatkowe oszczędności, a także zwolnić wybrane rodziny z nieprzyjemnego obowiązku regulowania opłat.

To jednak nie koniec atrakcji, które przygotował Dolcan z okazji Świąt. Na wybranych osiedlach deweloper proponuje 5% wartości danego mieszkania na jego wykończenie. Ponadto, inwestycje Skierniewicka oraz Biruty objęte zostaną 15% zniżką.

Liczymy, że promocje spodobają się naszym Klientom i każdy wybierze najciekawszą dla niego, ofertę. - mówi Renata Wrona, Kierownik działu marketingu i PR Dolcan.

Więcej informacji na temat inwestycji oraz promocji dostępne jest pod adresem http://dolcan.com.pl/ .

Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.


Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »