Technologie » Komputery

Świąteczne promocje Kaspersky Lab Polska

Świąteczne promocje Kaspersky Lab Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska informuje o dwóch świątecznych promocjach dotyczących sklepu online oraz specjalnych wersji pudełkowych programu Kaspersky Internet Security 2011. Promocje ruszają 6 grudnia 2010 r.

Pierwsza promocja – „2 w 1” – obowiązuje w oficjalnym sklepie online Kaspersky Lab Polska (www.kaspersky.pl/sklep) i dotyczy specjalnej licencji na program Kaspersky Internet Security 2011. W ramach akcji można zakupić wersję programu zapewniającą ochronę dwóch komputerów w cenie standardowej licencji jednostanowiskowej – 155 zł brutto.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dodatkowo, każdy zakup dokonany w okresie promocyjnym w sklepie online będzie premiowany bezpłatnym egzemplarzem magazynu Stuff – polskiej edycji najpopularniejszego miesięcznika o gadżetach na świecie. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2010 r.

Druga promocja związana jest ze specjalną wersją pudełkową programu Kaspersky Internet Security 2011. Oznaczone promocyjną naklejką pudełka będzie można nabyć w specjalnej, atrakcyjnej cenie. Ponadto, zakup programu w świątecznej promocji upoważnia do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest iPod. Rozstrzygnięcie konkursu zostało zaplanowane na 31 stycznia 2011 r.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Kaspersky Lab Polska udostępnia także kalendarz adwentowy, zawierający porady bezpieczeństwa na poszczególne dni aż do Wigilii Bożego Narodzenia - od 1 do 24 grudnia 2010 r. Kalendarz można obejrzeć tutaj: http://www.kaspersky.pl/about.html?s=news&newsid=1447.

Zostań naszym Fanem na Facebooku: www.facebook.com/KasperskyLabPolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »