Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Światło na uporczywy ból zęba

Światło na uporczywy ból zęba
Zobacz więcej zdjęć »
Ostry, przeszywający ból to jeden z najczęstszych objawów, które sygnalizują początek problemów z zębami lub inne schorzenia jamy ustnej. Jak sobie z nim skutecznie poradzić, kiedy przestały pomagać nawet silne środki przeciwbólowe?

Dolegliwości bólowe w obrębie jamy ustnej są nie tylko dokuczliwe ale często stanowią źródło psychicznego dyskomfortu i uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Chcąc zmniejszyć nasilenie uporczywego bólu, sięgamy po różnorodne preparaty w postaci tabletek przeciwbólowych czy ziół.

Warto jednak pamiętać, że zażywanie farmaceutyków w zbyt dużych ilościach negatywnie wpływa na nasze zdrowie. W przypadku poważniejszych schorzeń jedynym wyjściem jest wizyta u stomatologa, jednak jest sposób na to, aby w maksymalnym stopniu złagodzić ból i dolegliwości.

Spolaryzowane światło Bioptron firmy Zepter jest doskonałą terapią uzupełniającą leczenie stomatologiczne. Pozwala ono skrócić czas leczenia, przyśpiesza ustępowanie dolegliwości bólowych, pomaga ograniczyć stosowanie środków farmakologicznych, a co za tym idzie, poprawia ogólne samopoczucie. Światło spolaryzowane Bioptron stosuje się 1-2 razy dziennie od 4 do 10 minut naświetlając bezpośrednio zmiany chorobowe lub stymulując punkty akupunkturowe. Taka terapia wspomaga także leczenie podstawowe, w tym m.in. powikłań po zabiegu usunięciu zęba czy podczas wyrzynania się zębów mądrości.

Więcej informacji – www.zepter.pl



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mediaforum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »