Dom » Budownictwo

Światło w gipsowej oprawie – kolekcja lamp GYPSUM marki Nowodvorski Lighting

Światło w gipsowej oprawie – kolekcja lamp GYPSUM marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Industrializm i modernizm nigdy jeszcze nie cieszyły się tak ogromną popularnością w świecie aranżacji wnętrz, jak dziś. Również elementy wyposażenia coraz częściej inspirują się surowym wyglądem prostych i monochromatycznych wykończeń.

Kolekcja GYPSUM marki Nowodvorski Lighting prezentuje nowatorski sposób spojrzenia na oświetlenie domu, oferując lampy sufitowe w całości wykonane z gipsu.

Tryumf szarości

Aż trzy nietuzinkowe sufitowe modele w niespotykanej dotychczas formie dołączyły niedawno do bogatej oferty lamp marki Nowodvorski Lighting. Linia GYPSUM, bo o niej mowa, w doskonały sposób dopełni oszczędny wystrój aranżacji wzorowanych na bardzo modnych w ostatnim czasie wnętrzach pofabrycznych. Gips, który posłużył za podstawowy budulec lamp z kolekcji GYPSUM marki Nowodvorski Lighting, swą barwą i fakturą do złudzenia przypomina porowaty beton, będący jednym z najchętniej wykorzystywanych w industrializmie materiałów. Trzy modele, wchodzące w skład tej linii, bazują na najprostszych formach lamp sufitowych. Dwa z nich charakteryzują się półokrągłą linią, która nieco łagodzi ich surowy charakter. Trzeci z kolei nawiązuje do klasycznych abażurów w kształcie litery „A”. Atutem linii GYPSUM marki Nowodvorski Lighting jest także subtelna, szara kolorystyka, która bez przeszkód dopasuje się do aranżacji zachowanej w dowolnej palecie barw, a także dopełni nie tylko wnętrza industrialne, ale również minimalistyczne i skandynawskie.

Każdy model z kolekcji GYPSUM marki Nowodvorski Lighting diametralnie odmieni oblicze wnętrz naszego domu, dodając im oryginalności oraz nowoczesnego charakteru.

 

Kolekcja GYPSUM marki Nowodvorski Lighting:

GYPSUM I

Wysokość: 140 cm

Wysokość klosza: 20 cm

Średnica: 18 cm

Cena detaliczna: 144 zł brutto

 

GYPSUM II

Wysokość: 140 cm

Wysokość klosza: 31 cm

Średnica: 24,5 cm

Cena detaliczna: 196 zł brutto

 

 GYPSUM III

Wysokość: 140 cm

Wysokość klosza: 25 cm

Średnica: 39 cm

Cena detaliczna: 205 zł brutto

 

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

 

Nowodworski Sp.j.

Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »