Technologie » Komputery

Światowe Dni Wolontariusza Oracle 2009

15 pracowników Oracle Polska poświęciło swój czas i umiejętności na rzecz Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie podczas Światowych Dni Wolontariusza Oracle 2009, które miały miejsce w dniach 12-26 września 2009r.

Światowe Dni Wolontariusza Oracle, które odbyły się już po raz dziesiąty, to inicjatywa firmy Oracle zachęcająca pracowników do angażowania się w życie lokalnych społeczności.

W ramach pomocy dla szpitala pracownicy Oracle Polska odnowili świetlicę na oddziale endokrynologicznym. Wyremontowano ściany, a cały pokój wypełniono książkami i zabawkami zebranymi specjalnie dla dzieci.

Wypowiedź towarzysząca

„Światowe Dni Wolontariusza Oracle dają pracownikom i ich rodzinom możliwość zaspokajania potrzeb społecznych i wywierania pozytywnego wpływu na życie wspólnot, w których żyją" - powiedział Andrzej Dopierała, prezes firmy Oracle Polska. „Motorem całego tego wydarzenia jest zaangażowanie pracowników w rozwój lokalnych społeczności. Jesteśmy dumni z tego, że w tym roku pracownicy Oracle Polska poświęcili swój czas na rzecz Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego."

Informacje o programie Oracle Volunteers

Program Oracle Volunteers zachęca pracowników firmy Oracle do angażowania się w wolontariat we współpracy z organizacjami non-profit na całym świecie. W ramach takich imprez, jak Targi Wolontariatu Oracle, Światowe Dni Wolontariusza czy Season of Sharing, pracownicy Oracle przeznaczają swój czas i energię, aby zmieniać świat na lepsze. Więcej informacji o programie Oracle Volunteers można znaleźć pod adresem: http://www.oracle.com/corporate/community/community/volunteer.html.

O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą oprogramowania biznesowego. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Od ponad 32 lat Oracle pozostaje w ścisłej czołówce pod względem innowacyjności, zaś jej rozwiązania informatyczne zmieniają sposób prowadzenia biznesu przez firmy na całym świecie. Aby poznać najnowsze technologie Oracle, odwiedź stronę "Innovation Showcase" (oracle.com/innovation) która będzie aktywna przez 100 dni poprzedzające termin konferencji Oracle OpenWorld.

Znaki towarowe

Oracle jest zarejestrowanym znakiem towarowym korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »