Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Święta pod znakiem maku BackMit

Święta pod znakiem maku BackMit
Zobacz więcej zdjęć »
Pogoda za oknem powoli zaczyna przypominać nam o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia, czyli okresie, który wręcz trudno wyobrazić sobie bez maku.

W polskiej tradycji kulinarnej jest to składnik, który towarzyszy nam od pokoleń. Jego charakterystyczny smak zamknięty został również w opakowaniu Maku mielonego marki BackMit, dzięki któremu jeszcze szybciej i łatwiej przygotujemy świąteczne dania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mak stanowi jeden z symboli świąt Bożego Narodzenia i dodawany jest do wielu wigilijnych i bożonarodzeniowych potraw. Wybierając do tego typu zadań Mak mielony marki BackMit zyskujemy nie tylko doskonały smak, ale również wygodę i szybkość przygotowywania. Jest to bowiem produkt wytworzony z surowców najwyższej jakości i pozbawiony dodatków konserwujących. Mak mielony BackMit powstaje w procesie dokładnego mielenia maku niebieskiego (z ok. 1,07 kg składnika wyjściowego otrzymuje się 1 kg maku mielonego), który poddawany jest zabiegowi sterylizacji parą wodną, a na koniec suszony. Proces ten pozwala zredukować zawarte w zmielonym maku enzymy, odpowiadające za jego szybsze jełczenie oraz gorzki smak. Dodatkowo, tak obrobiony mak pakowany jest próżniowo do metalizowanych opakowań chroniących zawartość przed światłem. Dzięki temu zyskujemy produkt o doskonałym smaku, który zachowany zostanie w niezmienionym stanie przez długi czas. W połączeniu z bakaliami i miodem Mak mielony marki BackMit będzie stanowił wyjątkową bazę wigilijnych potraw czy świątecznych wypieków. Popularna w polskich domach kutia, makówki, zwane też makiełkami, czy zawijany makowiec, dania, bez których  nie sposób wyobrazić sobie świąteczne dni, zyskają jeszcze mocniejszy akcent.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »