Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Rozrywka i wypoczynek » Święta

Święta w kuchni Agnieszki Radwańskiej

Cisza przed burzą – tak można określić Święta Bożego Narodzenia Agnieszki Radwańskiej, dla której jest to cenny czas odpoczynku przed kolejnym sezonem.
 Zanim jednak rozpocznie się świąteczna uczta, „Isia” stara się nadrabiać zaległości i rozwijać swoje kulinarne umiejętności, na co pomiędzy turniejami trudno jej znaleźć czas.


Chociaż starsza z sióstr Radwańskich otwarcie mówi o tym, że gotowanie nie jest jej najmocniejszą stroną, to podkreśla przy tym, że wynika to głównie z braku okazji do doskonalenia tych zdolności. Sama jest jednak najlepszym dowodem na to, że „trening czyni mistrza”, co bez wątpienia pozwala wierzyć w to, że wszystko jeszcze w tej kwestii przed nią. Rozwijaniu kulinarnego talentu Agnieszki niewątpliwie sprzyja okres świąteczny. Zwłaszcza, że niedawno stała się posiadaczką innowacyjnego piekarnika Integra Smart, który w inteligentny sposób ułatwia przedświąteczne działania w kuchni. - W tym roku obiecałam sobie, że mój wkład w świąteczne przygotowania nie ograniczy się tylko do ubierania choinki. Szukając inspiracji w książce kucharskiej zapisanej w pamięci mojego nowego piekarnika, natknęłam się na przepis na owsiano-pomarańczowe pierniczki. I chociaż wyczytałam, że każdy z nich ma 90 kalorii, to mam zamiar je upiec i z pewnością nie oprę się aromatowi pomarańczy, który jest dla mnie jednym z symboli bożonarodzeniowych -  mówi Radwańska.

Bożonarodzeniowe zwyczaje

Jak co roku, Agnieszka Radwańska spędzi Wigilię w rodzinnym domu w Krakowie, w którym z pewnością nie zabraknie ciepłej, świątecznej atmosfery. - Wszystkich dwunastu potraw wigilijnych pewnie nie spróbuję, bo nie przepadam za karpiem, ale z pewnością nie odmówię sobie ulubionej zupy grzybowej przyrządzanej wg tradycyjnego, rodzinnego przepisu i ulubionego sernika z polewą czekoladową. Jeśli chodzi o prezent, który chciałabym dostać, to od dawna marzę o czapce niewidce – przydałaby się czasem w trakcie pracowitego sezonu, kiedy bardzo potrzebuję chwili wytchnienia – zdradza Radwańska. W tym roku taki upominek przydałby się naszej najlepszej tenisistce szczególnie, bo sezon zapowiada się intensywnie. Agnieszka jeszcze w trakcie Świąt poleci do nowozelandzkiego Auckland, gdzie przywita Nowy Rok i rozegra swój pierwszy turniej w 2013 roku.


Życzenia świąteczne od A. Radwańskiej – do przemyślenia

- Na święta życzę wszystkim tego, o czym ja zawsze marzę, by się spełniło – aby kolejny rok był lepszy od poprzedniego i by każdego dnia umieć czerpać radość z tego, co się robi i gdzie się jest. A sobie mogę życzyć, bym w kolejnym roku w końcu miała czas na doskonalenie moich kulinarnych umiejętności – dodaje z uśmiechem Radwańska.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »