Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Świętuj Dzień Kobiet z Galerią Grafitt

Świętuj Dzień Kobiet z Galerią Grafitt
Zobacz więcej zdjęć »
8 marca to wspaniały dzień – Dzień Kobiet. Każdy mężczyzna dba, by jego ukochana otrzymała kwiaty, życzenia czy inne miłe niespodzianki. Dlatego z okazji święta płci pięknej Galeria Grafitt przygotowała wyjątkową akcję.

W Galerii Grafitt Dzień Kobiet potrwa trzy dni. Wszystko za sprawą organizowanej akcji, która rusza już dziś, a zakończy się 9 marca. Każda kobieta może zdobyć miesięczny bilet parkingowy przy ul. Bohaterów Westerplatte 24. Wystarczy, że odwiedzi galerię, zrobi zakupy za minimum 200 zł i okaże paragon w salonie Heхeline. Szczegóły akcji są dostępne na stronie internetowej i profilu Galerii Grafitt na portalu Facebook.   

Dodatkowo Galeria Grafitt zorganizuje Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła. Potrwa on dwa dni, 11 i 12 marca. Na kiermaszu będzie można zakupić przepiękne rękodzieło, niepowtarzalne, wielkanocne dekoracje i wiele wyjątkowych ozdób. Na stoiskach wystawców do nabycia będą świąteczne kartki, stroiki wielkanocne, palmy i ozdobione jajka. Ponadto dostępna będzie również szklana biżuteria i obrazy olejne. Pojawią się ręcznie wykonane dzianinowe szycia i minky oraz poduszki, patchworkowe gadżety, zabawki, torby. Nie zabraknie też wyrobów ceramicznych, witraży, filcowych produktów oraz decoupage’owych dzieł na drewnie i szkle.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redaktor naczelny portalu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »