Technologie » Internet

Święty Mikołaj jest z G Data Software!

6 grudnia, Mikołaj grzecznym internautom rozdaje wielkie prezenty. Wszyscy, którzy w dniu mikołajek wyślą zgłoszenie, poprzez stronę www.gdata.pl/mikolajki otrzymają 6 miesięczną licencję uprawniającą do korzystania z programu G Data AntiVirus 2010.

Jak zapowiada organizator akcji, prezent przysługuje tylko tym, którzy w roku 2009 byli grzeczni i szczerze wierzą w Św. Mikołaja.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Łukasz Nowatkowski członek zarządu G Data Software: „Polska pod względem stosowania programów antywirusowych w porównaniu do krajów europy, odstaje od czołówki najlepiej zabezpieczonych infrastruktur informatycznych. Skutkiem tego w roku 2010 była rosnąca liczba zainfekowanych komputerów w naszym kraju. Organizując akcję „G Data AntiVirus 2010 od Św. Mikołaja” mamy nadzieję, że przyczynimy się do wzrostu bezpieczeństwa i świadomości Internautów na temat zagrożeń czyhających w sieci. Wszystkich zapraszamy do odebrania prezentu i przyczynienia się do poprawy bezpieczeństwa w polskich sieciach.”

Hoł. Hołer. G Data Software! ;)

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

G Data Software
http://www.gdata.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »