Rozrywka i wypoczynek » Gry

Sylen Studio zaprezentuje uniwersum Komornika na targach PGA

Sylen Studio zaprezentuje uniwersum Komornika na targach PGA
Zobacz więcej zdjęć »
Sylen Studio podczas poznańskich targów gier wideo Poznań Game Arena (PGA) zaprezentuje pierwszą grę z uniwersum Komornik na podstawie książek Michała Gołkowskiego. Na stoisku Sylen Studio gracze będą mogli zagrać w wersję demo gry oraz porozmawiać z twórcami tytułu.

Sylen Studio podczas poznańskich targów gier wideo Poznań Game Arena (PGA) zaprezentuje pierwszą grę z uniwersum Komornik na podstawie książek Michała Gołkowskiego. Na stoisku Sylen Studio gracze będą mogli zagrać w wersję demo gry oraz porozmawiać z twórcami tytułu. Premiera gry planowana jest jeszcze na 2021 r.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24 października 2021 w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas targów Sylen Studio zaprezentuje wersję demonstracyjną gdy Komornik: Nieskruszony, ale przede wszystkim skupi się na promocji świata gry Komornik, w którym będą osadzone również kolejne produkcje studia. Oprócz zespołu deweloperskiego w targach weźmie udział również Michał Gołkowski – autor książkowego uniwersum Komornika. Fani twórczości pisarza jak i sami gracze będą mogli podpisać z nim kolekcjonerski "Kontrakt Rekrutacyjny do Korpusu Komorniczego". To doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś o świecie nadchodzących gier oraz zgarnąć fajną pamiątkę z targów.

- Udział w targach to jedyna w swoim rodzaju okazja spotkania naszych odbiorców w realnym świecie, poznania opinii na temat naszej produkcji, w przededniu premiery. Jest to również doskonała przestrzeń do nawiązania istotnych kontaktów biznesowych – komentuje Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

Komornik: Nieskruszony jest produkcją na styku gry paragrafowej i visual novel, osadzoną w książkowym uniwersum wykreowanym przez Michała Gołkowskiego. Gra opowiada historię dziejącą się w trakcie Apokalipsy - Ziemia stanęła w miejscu, gwiazdy spadły z nieba, woda zamieniła się w krew, a anioły mordują pozostałych przy życiu, aby zabrać ich dusze na Sąd Ostateczny. I choć koniec wydaje się nieunikniony, to Apokalipsa nie przebiega zgodnie z planem - okazało się, że dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu ludzie mogą umknąć pościgowi  jej Jeźdźców. Wobec nieskuteczności ostatecznego rozwiązania, na Ziemię zstąpili wybrani spośród śmiertelników Komornicy, by polować na Grzeszników i ściągać z nich należności za grzechy.

Premiera gry Komornik: Nieskruszony odbędzie się jeszcze w tym roku. Wersja demo gry miała swój oficjalny debiut w trakcie festiwalu Steam Next. Demo spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy. Tylko w trakcie festiwalu wishlista tytułu wzrosła o 50 proc.

Steam: https://store.steampowered.com/app/1613190/Komornik_Nieskruszony/

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=mx4AmYZGPbQ&ab 

Strona Internetowa: https://sylenstudio.com/komornik-nieskruszony/

 

***

O spółce

Sylen Studio to niezależne studio gamedevowe, którego strategia rozwoju nastawiona jest na specjalizację w produkcjach gier z gatunku RPG. Spółka pracuje nad grami „Komornik” na podstawie serii powieści fantasy Michała Gołkowskiego, które są wydawane przez Fabrykę Słów. Premiera pierwszego tytułu z tej serii odbędzie się jeszcze w tym roku. Ukończenie prac nad pełnowymiarową produkcją zaplanowane jest na 2023 rok.   

Spółka jest w trakcie przygotowań do debiutu na NewConenct. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »