Firma » Reklama

Symetria na konferencji eye trackingowej we Frankfurcie

Symetria na konferencji eye trackingowej we Frankfurcie
Zobacz więcej zdjęć »
Symetria jako jedyna polska agencja interaktywna uczestniczyła w organizowanej przez firmę Tobii konferencji „Tobii Eyetracking Conference” we Frankfurcie nad Menem.

W konferencji, zorganizowanej przez jednego z największych światowych dostawców sprzętu do badań eye trackingowych - firmę Tobii, uczestniczyli przedstawiciele czołowych międzynarodowych agencji badawczych oraz instytutów naukowych z Europy i ze Stanów Zjednoczonych.

Konferencja składała  się z wystąpień przedstawicieli najważniejszych firm zaangażowanych w badania eye trackingowe, m.in. Tobii, Realeyes, Bunnyfoot, oraz tak zwanych „workshopów" - spotkań grupowych mających na celu rozwiązanie konkretnych problemów badawczych, jak np.:

  • badanie serwisów wykorzystujących technologię flash,
  • stosowanie metodologii przy małych i dużych projektach badawczych,
  • liczebność uczestników badania,
  • interpretacja heat map i innych dokumentów wynikowych eye trackingu.

Przedstawiciele agencji Wojtek Chojnacki i Piotr Jardanowski nawiązali kontakty z takimi firmami jak Realeyes czy Bunnyfoot, w zakresie wymiany doświadczeń i wspólnego rozwiązywania problemów badawczych.

Agencji e-biznes Symetria

Agencja e-biznes Symetria oferuje kompleksowe audyty użyteczności i badania eye trackingowe. Projektuje serwisy internetowe, prowadzi analizy e-biznesowe i projekty e-marketingowe, w szczególności kreacje na potrzeby kampanii reklamowych. Twórca serwisów Vitalia.pl, Sympatia.pl i Trener.pl. Do klientów należą m.in.: BZ WBK, Link4, PWN, Nestle, PGNIG S.A., TRIADA SA, TVP, Volkswagen, Kamis, i inni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »