Technologie » Komputery

System IFS Applications po raz kolejny numerem jeden w kategorii oprogramowania EAM dla sektora lotn

System IFS Applications po raz kolejny numerem jeden w kategorii oprogramowania EAM dla sektora lotn
Zobacz więcej zdjęć »
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, po raz kolejny została uznana przez firmę ARC Advisory Group za globalnego dostawcę numer jeden w branży oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora lotnictwa i obrony.

ARC Advisory Group to wiodąca firma z branży badań rynku i doradztwa w zakresie technologii informatycznych dla przemysłu i infrastruktury.

W najnowszej publikacji „Enterprise Asset Management Global Market Research Study” firma ARC Advisory Group uznała firmę IFS za czołowego dostawcę oprogramowania dla sektora lotnictwa i obrony. Zgodnie z raportem od 2012 r. udziały rynkowe firmy IFS w sektorze lotnictwa i obrony co roku rosną. Na przestrzeni tych czterech lat firma zanotowała wzrost rzędu około 25%. Firma IFS ma solidną i ciągle rosnącą bazę klientów w sektorze lotnictwa i obrony, do której należą firmy: Affinity, BAE Systems, Lockheed Martin, General Dynamics, SAAB Group, GE Aviation, Royal Thai Airforce, TAE oraz Emirates.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/system_ifs_applications_po_raz_kolejny_numerem_jeden_w_kategorii_oprogramowania_eam_dla_sektora_lotnictwa_i_obrony.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »