Firma » Biznes

System lojalnościowy firmy iReward24 w "Przedsiębiorstwie SJ"

iReward24 podpisało umowę z „Przedsiębiorstwem SJ” – firmą z branży paliwowej w zakresie wdrożenia programu lojalnościowego na stacjach benzynowych w północnej i centralnej Polsce.

iReward24 odpowiada za dostarczenie oprogramowania, stworzenie koncepcji i mechaniki programu, obsługę biznesową oraz przygotowanie identyfikacji wizualnej.

Do zarządzania programem na stacjach benzynowych wykorzystany zostanie autorski system lojalnościowy iReward24 Loyalty Platform. Oprogramowanie zostanie dostarczone w modelu SaaS, dzięki czemu zmniejszeniu ulegnie czas i koszty wdrożenia. iReward24 Loyalty Platform umożliwi obsługę programu lojalnościowego skierowanego do indywidualnych i biznesowych klientów końcowych. Wraz z platformą lojalnościową uruchomiony zostanie system kart flotowych, również autorstwa iReward24. Mechanika programu będzie oparta o kolekcjonowanie punktów, a następnie wymianę ich na nagrody zgromadzone w ramach katalogu nagród.

* iReward24 powstało z inicjatywy Comarch w październiku 2008 roku. Spółka specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów lojalnościowych B2C i B2B. Poza dostarczaniem narzędzi IT, oferuje szeroką gamę usług konsultingowych i analitycznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iReward24 S.A.
http://www.ireward24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »