Dom » Ogrody

System Maxima firmy Libet – sprawdzony sposób na stylowy taras

System Maxima firmy Libet – sprawdzony sposób na stylowy taras
Zobacz więcej zdjęć »
Szlachetna forma, geometryczne kształty i elegancka, utrzymana w szarej tonacji kolorystyka to najkrótsza, a zarazem najbardziej precyzyjna charakterystyka sztandarowego produktu firmy Libet – Systemu Maxima z linii Libet Impressio.

W tym roku do znanych i cenionych płyt tarasowych Maxima i Maxima Trio dołączyły dwie nowe propozycje: płyta Maxima Grande w rozmiarze XL oraz połyskująca drobinkami miki Maxima Lumino.

W dziedzinie aranżacji przestrzeni niewiele jest produktów na tyle uniwersalnych, aby doskonale wpisywały się zarówno w klasyczną, jak i nowoczesną stylistykę. Brakuje także rozwiązań, które z jednej strony będą przyciągać wzrok wyszukanym i szlachetnym wyglądem, z drugiej - stanowić będą subtelne tło dla innych elementów wyposażenia. Jedną z propozycji, która spełnia wszystkie te wymagania jest System Maxima, czyli rodzina eleganckich płyt tarasowych z linii Libet Impressio. Produkty te wyróżniają się minimalistyczną formą, prostym kształtem i zdecydowaną kolorystyką, dzięki czemu w każdym przypadku umożliwiają zaprojektowanie stylowej i ponadczasowej nawierzchni tarasu. Co więcej, płyty z Systemu Maxima charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, są zabezpieczone przed powstawaniem plam (Anti Liquid System), a do tego można szybko i wygodnie montować je na wspornikach.

Maksymalne możliwości

Podstawę sztandarowego systemu firmy Libet stanowi kwadratowa płyta Maxima o wymiarach 80x80 cm i grubości 8 cm. Dostępna jest ona w trzech odcieniach (pergaminowa biel, popielaty i antracyt), które harmonijnie ze sobą współgrają i pozwalają na stworzenie niezwykle oryginalnych rozwiązań wzorniczych. Szczególnie interesujący efekt wizualny osiągnąć można poprzez połączenie w ramach jednej przestrzeni płyt o różnej kolorystyce. Delikatnie przechodząc od najjaśniejszych elementów, poprzez popielate, aż do antracytowych można uzyskać bardzo modny w ostatnim sezonie efekt „cieniowania” nawierzchni. Dopełnieniem płyt Maxima są nowe, szlachetne płyty Maxima Lumino o barwie jasnego antracytu i wymiarach 80x80x8 cm. Produkt ten zawiera w sobie drobinki miki, która efektownie błyszczy w promieniach słońca i dodaje tarasowi wyjątkowego szyku. Intrygujący wygląd płyt Maxima Lumino sprawia, że doskonale sprawdzą się one zarówno jako główny element aranżacji, jak i ciekawy detal, uzupełniający kompozycję ułożoną z płyt Maxima w klasycznej odsłonie.

W skład Systemu Maxima, poza kwadratowymi płytami Maxima i Maxima Lumino, wchodzą również elementy prostokątne: Maxima Grande oraz 3 płyty Maxima Trio. Słuszna wielkość płyt Maxima Grande (120x40x10 cm) pozwala na tworzenie nowoczesnych, geometrycznych nawierzchni, a także umożliwia spójne zestawienie ich z mniejszymi produktami, np. Maxima Trio. W skład tej ostatniej grupy wchodzą trzy elementy o wymiarach 40x80x8 cm, w tym dwa ozdobione imitacją fugi. Płyty Maxima Trio doskonale prezentują się zarówno w symetrycznych układach, jak i w losowych kompozycjach, a ich oryginalny, designerski dekor sprawia, że ułożona z nich nawierzchnia tarasu zawsze będzie wyjątkowa. Jeżeli dodać do tego aż trzy warianty kolorystyczne (pergaminowa biel, popielaty i antracyt), które można dowolnie ze sobą zestawiać, to zyskuje się niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Warto dodać, że uzupełnieniem płyt jest stopień schodowy Maxima, spójny z pozostałymi elementami pod względem faktury i barwy, a także antracytowe obrzeża Kravento Grande i Kravento Alto. Produkty z obu kolekcji sprawdzą się jako obrzegowania tarasów, stopni schodowych, a także polecane są przy budowie oczek wodnych i kwietników.

Maxima Grande Libet Impressio, kolory: popielaty, antracyt

Wymiary: 40x120x10 cm

Cena: 67,65 zł/szt.

Maxima Lumino Libet Impressio, kolor: jasny antracyt

Wymiary: 80x80x8 cm

Cena: 92,25 zł/szt.

Maxima Libet Impreessio, kolor: pergaminowa biel

Wymiary: 80x80x8 cm

Cena: 72,57 zł/szt.

Maxima Libet Impreessio, kolory: popielaty, antracyt

Wymiary: 80x80x8 cm

Cena: 60,27 zł/szt.

Maxima Trio, kolor: pergaminowa biel

Wymiary: 80x40x8 cm

Cena: 40,59 zł/szt.

Maxima Trio, kolory: popielaty, antracyt

Wymiary: 80x40x8 cm

Cena: 33,21 zł/szt.

Szczegółowe informacje na temat Systemu Maxima firmy Libet znaleźć można na stronie: www.libet.pl, a po inspiracje zapraszamy na fanpage: https://www.facebook.com/RozmowyNaTarasie.  

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium  i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendesettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystywania najnowszych technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

Libet S.A.

ul. Powstańców Śląskich 5

53-332 Wrocław

Dział Obsługi Klienta - infolinia: 801 542 381

www.libet.pl  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »