Technologie » Komputery

System obiegu dokumentów dla biur rachunkowych od DomDaty

DomData AG wprowadza na rynek system usprawniający obieg dokumentów pomiędzy biurami rachunkowymi i ich klientami. Tym, co wyróżnia nowe rozwiązanie na tle innych tego typu narzędzi jest wykorzystanie narzędzi analitycznych klasy Business Intelligence.

Opracowane przez DomDatę rozwiązanie to rozbudowana platforma B2B, która opiera się na pełnej digitalizacji wszystkich dokumentów jakie pojawiają się w obrocie gospodarczym. Chodzi tu np. o dokumentację księgową, kadrowo-płacową, różnego rodzaju pisma i umowy czy dokumenty związane z rozliczeniami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.

Nowy system DomDaty pozwala na tworzenie różnorodnych raportów finansowych i następnie udostępnianie ich klientom biura. Wymiana informacji między Biurem Rachunkowym, a jego klientami odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu klienci Biura nie muszą instalować żadnych dodatkowych aplikacji. Jedyna inwestycja, jaka może się w tym wypadku pojawić to zwykły skaner, umożliwiający digitalizację papierowych dokumentów, które później są przesyłane do Biura. Oprócz ręcznego wprowadzania danych czy przesyłania skanów papierowych dokumentów, platforma B2B może pobierać dane źródłowe bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych czy magazynowych, funkcjonujących po stronie klienta.


Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/workflow/system_obiegu_dokumentow_dla_biur_rachunkowych_od_domdaty.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »