Technologie » Internet

System poprawy wydajności może być Twój

System poprawy wydajności może być Twój
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka TimePlanet przygotowała specjalną ofertę dla organizacji zrzeszających pracodawców. Dzięki niej będą mieli możliwość przetestowania systemu TimeCloud, który umożliwia m.in. właściwe zarządzanie czasem pracy.

Organizacje zrzeszające pracodawców będą mogły skorzystać z bezpłatnej oferty testowej przez okres 30 dni. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które skutecznie poprawia jakość pracy w firmach i organizacjach. System  obejmie wszystkich pracowników firmy bez względu na zajmowane przez nich stanowisko. Pracodawca będzie mieć możliwość przetestowania i sprawdzenia jego działania, ale również dostosowania w krótkim czasie odpowiednich narzędzi, które przyczynią się do podniesienia wydajności pracy. 

Nowoczesne rozwiązanie, oferowane przez TimePlanet, pozwala właściwie ocenić efektywność  pracownika i w razie konieczności zastosować działania mające na celu poprawę jego efektywności. System umożliwia również indywidualne blokowanie niepożądanych stron internetowych czy aplikacji, zwiększając tym samym ochronę danych i bezpieczeństwo w firmie. – Oferując pracodawcom nasze oprogramowanie, dajemy im szansę przetestowania nowoczesnej funkcjonalności. Jego zastosowanie przyczyni się w dłuższej perspektywie do oszczędności czasu, kosztów oraz uniknięcia problemów wynikających z niewłaściwego wykorzystania Internetu, mówi Piotr Winter, prezes zarządu spółki TimePlanet. 

Jednym z narzędzi dopasowanych do potrzeb zarówno pracodawcy, jak i pracownika jest ewidencja czasu pracy. Dlatego użytkowanie systemu jest również korzystne dla pracowników, którzy w ten sposób nie tylko posiadają wgląd w zebrane informacje, ale mogą kontrolować faktycznie przepracowany czas pracy. Dotyczy to zwłaszcza osób, które często pracują w godzinach nadliczbowych.  

System jest łatwy w użyciu i gwarantuje jego szerokie zastosowanie dzięki odpowiednim funkcjom usprawniającym działalność firmy. Wystarczy zgłosić się do TimePlanet, aby otrzymać testowy pakiet.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paweł Kajetanowicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »