Technologie » Komputery

Systemy ERP: współpraca wspiera innowacje

Jako dostawca oprogramowania biznesowego zauważamy, że dyskusje przyczyniają się do powstawania nowych rozwiązań. W związku z tym, znaczenie współpracy w obrębie przedsiębiorstwa staje się coraz bardziej istotne.

Łatwiejsza wymiana informacji, opinii, umiejętności oraz wiedzy między pracownikami i działami firmy prowadzi do sprawniejszego rozwiązywania problemów, szybszego rozwoju projektu, a także sprzyja powstawaniu pomysłów.

Współpraca, mająca na celu poprawę obsługi klienta, jest powszechnie wykorzystywana w systemach wspierających zarządzanie relacjami z klientem (CRM) oraz zarządzanie projektem. Warto, żeby firmy zaczęły czerpać korzyści ze współpracy między pracownikami również w obrębie rozwiązań umożliwiających zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa (ERP).

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/systemy_erp_wspolpraca_wspiera_innowacje.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »