Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Szachowy Weekend w Galerii Krakowskiej

Szachowy Weekend w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Wyobraźnia przestrzenna, logiczne i abstrakcyjne myślenie to cechy, które posiada każdy szachowy mistrz.

Z myślą o popularnej pasji swoich klientów Galeria Krakowska wspólnie z Małopolskim Związkiem Szachowym zaprasza na Weekend Szachowy w dniach 10-11 marca 2012, podczas którego najlepsi szachiści będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności.

 

Szachy to wspaniała gra i zarazem dyscyplina sportowa. Wywiera pozytywny wpływ na gracza ucząc przewidywania, logicznego myślenia, sportowego współzawodnictwa i cierpliwości. Okazją do zaprezentowania tych umiejętności będzie Weekend Szachowy organizowany przez Galerię Krakowską i Małopolski Związek Szachowy.

Wszyscy miłośnicy „królewskiej gry” po raz kolejny będą mogli zmierzyć się w wyjątkowych zawodach, które zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach: Open i Kobiety (10.03, sobota) oraz Junior (11.03, niedziela). Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają wyjątkowe nagrody w postaci bonów podarunkowych.

Turniej zostanie rozegrany w systemie szwajcarskim (bezpośrednie pojedynki),  na dystansie dziewięciu 15 minutowych rund, zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi przepisami gry FIDE (Fédération Internationale des Échecs). Nad rozgrywkami czuwać będą sędziowie z Małopolskiego Związku Szachowego.  W rozgrywkach mogą wziąć udział osoby niezrzeszone, a także członkowie klubów i stowarzyszeń szachowych. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do dnia 9.03.2012 na adres: szachy@studio2.pl. Regulamin turnieju szachowego Galerii Krakowskiej dostępny jest na www.mzszach.l.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »