Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Szczęśliwa mama w zdrowym ciele – podsumowanie spotkania z Pauliną Holtz w Serenadzie

Dużo cennej wiedzy na temat zdrowia i ruchu, a także przepisy na poprawę codziennych aktywności i nawyków – to tylko niektóre z cennych informacji, jakie zdobyły uczestniczki spotkania MAM MOC z Pauliną Holtz.

Podczas warsztatów „Szczęśliwa mama w zdrowym ciele” w Serenadzie, można było poczuć nieskrywaną radość, kobiecą solidarność i otwartość na zmiany.

Poniedziałkowe spotkanie z Paulina Holtz Ambasadorką Świadomej Mamy, aktorką filmowa i teatralną,  autorką książek i miłośniczką zdrowego trybu życia – przyniosło wszystkim uczestniczkom wiele radości i cennej wiedzy. Podczas warsztatów, prowadząca przekazała informacje na temat kształtowania w sobie dobrych zwyczajów, które zmieniają jakość życia na lepszą. Porady były dostosowane specjalnie dla mam, tak aby mogły wykonywać codzienne czynności komfortowo i bezpiecznie.

Spotkanie „Szczęśliwa mama w zdrowym ciele” odbyło się w trzech grupach warsztatowych. Podczas każdej z nich, uczestniczki miały okazję nauczyć się jak dbać o zdrowie  – nie tylko na co dzień, ale również w wyjątkowych okresach – po ciąży czy w trakcie menopauzy. Dzięki prostym poradom i przedstawieniu mechanizmów działania naszego ciała, każda z Pań mogła zrozumieć jak ważna jest prawidłowa sprawność ruchowa.

– Podczas warsztatów dowiedziałam się jak prawidłowo podnosić dziecko, aby nie obciążać kręgosłupa – mówi Kasia, uczestniczka warsztatów i dodaje – cenne były też dla mnie informacje dotyczące codziennych nawyków, takich jak picie wody czy utrzymanie prawidłowej postawy.

„Szczęśliwa mama w zdrowym ciele” było drugim z czterech majowych spotkań odbywających się dla mam w Serenadzie. Kolejne warsztaty (20 i 27 maja) poprowadzi Aneta Wątor oraz Monika Mrozowska.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

 

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jedyny taki Dzień Kobiet – występ Mateusza Ziółko i Strefa Piękna w Serenadzie
http://www.centrumserenada.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »