Dom » Budownictwo

Szklane balustrady dla eleganckich i nowoczesnych biur

Szklane balustrady dla eleganckich i nowoczesnych biur
Zobacz więcej zdjęć »
Istnieje wiele pomysłów na aranżację przestrzeni biurowej, a jednym z nich jest zastosowanie szkła.

Szkło można między innymi wykorzystać do stworzenia eleganckich i efektownych balustrad, które przy tym są również bardzo funkcjonalne i trwałe - sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Funkcjonalne szklane balustrady

Balustrada szklana do biura to przede wszystkim efektowne wykończenie dla schodów i korytarzy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować je także na balkonach, tarasach oraz na wiele innych sposobów - są to kwestie całkowicie indywidualne.

Balustrady szklane do biura są bardzo funkcjonalne - wytrzymałe na uszkodzenia, łatwe do utrzymania w czystości, a także dzięki swoim właściwościom optycznie mogą powiększać przestrzeń i zapewnić w niej nieco więcej światła - wszystko zależy od tego, na jakie szklane tafle się zdecydujemy.Szklane balustrady - różne sposoby montażu

Balustrada szklana do biura może różnić się także ze względu na sposób montażu - dzięki temu można ją zastosować w różnych przestrzeniach i osiągnąć zupełnie inne rezultaty. Jednym ze sposobów montażu balustrady ze szkła jest zamocowanie jej krawędziowo, a inne możliwości to na przykład mocowanie boczne lub nawierzchniowe.

Im mniej widoczny jest sposób mocowania szklanych tafli, tym balustrada szklana do biura jest bardziej elegancka i nowoczesna - na takie rozwiązanie warto postawić w nowoczesnych biurowych aranżacjach. Biuro to zawsze wizytówka firmy, więc jego wygląd powinien być zawsze priorytetem.Szklane balustrady a rodzaj szkła

Balustrady ze szkła do biur mogą także różnić się wysokością oraz rodzajem zastosowanego szkła. Powinno ono przede wszystkim odznaczać się odpowiednią grubością - dzięki temu szklane tafle są bardzo odporne na uszkodzenia, trwałe i zapewniają pełne bezpieczeństwo. To także gwarancja, że będą one długo i wydajnie służyły przez wiele lat.

Osobną kwestią jest także wygląd szklanych tafli oraz ich przezierność. Przede wszystkim balustrady mogą być całkiem przezroczyste, ale jeśli naszym zamierzeniem jest uzyskanie nieco większej intymności, to można wybrać szklane balustrady ze szkła kolorowego, ciemnego lub mlecznego - dzięki temu osiągniemy jeszcze bardziej unikalne efekty w przestrzeni biurowej.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z EsglasRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (3)

 • avatar
  ~janek 2023-08-27 18:29:14

  O kamil widze że juz wspomniałeś o smart glass, aczkolwiek zobacz to inteligentnafolia.pl

 • avatar
  ~kamil2221 2023-08-13 11:47:04

  piękne, ale dołożyłbym folie PDLC sterowaną pilotem, byłoby piękniej

 • avatar
  ~Lucy 2023-04-11 11:38:51

  O tak teraz powstające budynki są bardzo nowoczesne, w tym co pracuje są szklane balustrady co kobamet robili. Zastanawiam się czy ich nie zatrudnić by w moim domu też takich balustrad nie zrobili, bo mega to wygląda


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »